İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Zonguldak gelinlik firmaları

 

Yaz aylarının gelmesiyle başlayan düğün hazırlıkları gelin adayları için çok daha ayrı ve fazla bir heyecan taşımaktadır. Gelin adaylarının çocukluk zamanlarından beri düşündükleri gelinlik modellerini inceleme ve seçme zamanı artık gelmiş demektir. Birçok gelin adayı son yıllarda daha da modern bir tasarım olmasına özen gösterilen gelinlikleri Zonguldak gelinlik firmaları arasından tercih etmektedir. Alacağınız gelinliğin duruşu ve güzelliği kadar kalitesi ve fiyatlarına da oldukça önem veren gelin adayları Simge ve Emek gelinlik moda evlerini tercih etmektedirler.

Simge gelinlik moda evi

Gelin adaylarının en çok dikkatini çeken ve beğenisini kazanan gelinlik modelleri arasında yer alan straplez gelinlik modelleri Simge moda evi tarafından kendine özgü tasarımlarla ortaya konulmaktadır. Başarılı ve usta ellerden çıkacak olan gelinlikler arasında istediğiniz her modeli görebileceğiniz gibi her bedene uygun gelinlikler de yer almaktadır. Bunun yanı sıra gelinliği aldıktan sonra düğününüze kadar herhangi bir kilo alma veya verme durumlarında da gelinliğinizin tadilat işlemlerini de üstlenen Simge moda evi Zonguldak’ın en beğenilen firmaları arasında yer almaktadır.

Emek moda evi

Zonguldak’ın gözde gelinlikçileri arasında ilk sıralarda yer alan Emek moda evi başarısıyla ve kalitesiyle birçok gelin adayının hayranlığını kazanmaktadır. Özellikle türbanlı kadınların bulmakta zorlandıkları türbanlı gelinlik modellerini de tasarlayarak çapını geniş tutan Emek moda evi uygun fiyatları ve şık tasarımlarıyla sizlerin beğenisine sunulmaktadır.

2016 Zonguldak gelinlik firmaları

İlk yorum yapan siz olun

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir