İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Zerdeçal Maskesi Nasıl Yapılır

Son zamanlarda farklı tarifler için sıklıkla adresimizde köşe ayırıyoruz. Önce çilek maskesi ile başlasak da özellikle 2016 yılından günümüze kadar geçen süre içerisinde çok farklı tariflere yer vermeye çalıştık. Şimdi ise sırada zerdeçal maskesi tarifi bulunuyor. Son zamanlarda karşılaştığımız tarifler arasında en dikkat çekici ve en farklı sırada yer alan tariflerden biri olduğunu söyleyebilirim.

Zerdeçal Maskesi İçin Gerekli Malzemeler

  • 1 çay kaşığı toz kadar zerdeçal
  • 3 çay kaşığı taze sıkılmış limon suyu

Zerdeçal Maskesi Hazırlanışı

Limon kabuğu ve zerdeçal uygun bir kap içerisinde yeterince karıştırıldıktan sonra parmak uçları kullanılarak dairesel hareketler ile cilde uygulanır. Maske ciltte 15 dakika kadar bekledikten sonra durulama işlemine geçilir ve durulama yapılan suyun ılık olması gerekir. Haftada 1 defa uygulanması tavsiye edilen bu maske kısa zamanda etkilerini gösterir ve parlak bir cilde sahip olmanıza yardımcı olur.

Adresimizde çoğunlukla sizden gelen yorumlara göre içerikler yazmaya gayret gösteriyoruz. Özellikle yazılmasını istediğiniz bir içerik olursa lütfen yorum bölümünden bize ulaşmayı unutmayın. Hızlı bir şekilde istediğiniz içerik hazırlanacaktır. Bizim önceliğimiz ise sizden gelen yorumlara göre içerikleri hazırlamaktır. Farklı bir konu başlığı hakkında yorum yazmak isterseniz adresimizi ziyaret edebilirsiniz.

Sizler için adresimizde bölüm hazırlamayı düşünüyoruz. Adresimizde yazmak isterseniz sadece yorumlardan bize ulaşabilirsiniz. Sizin yazılarınızı sizin isminizle adresimizde yayınlamaktan memnuniyet duyarız. Bizi takip etmeye devam edin. Sürprizlerimiz devam edecek…

İlk yorum yapan siz olun

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir