İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Zara 2015 İlkbahar Modası

askeri-ceket-resimleri
zara ceket modeli

Modaya olan farklı bakış açısıyla tamamen kendine özgü bir duruş sergileyen Zara bu ilkbahar da çok fazla görmeye alışık olmadığımız modellerle karşımıza çıkıyor. Ara mevsim elemanlarının vazgeçilmezi trençkot, ince kazak ve fakir kol bluzlar serinin öne çıkanları olarak gösterilebilir. Rahat giyimin benimsendiği Zara 2015 ilkbahar koleksiyonu Zara’nın o bilindik klasik havasının da biraz dışında kalmış bir seri olarak değerlendirilebilir.

kot-ceket-resimleri
zara kot ceket modelleri

Ara mevsimlerin vazgeçilmez elemanları olan ceketler ilkbahar koleksiyonunun olmazsa olmazıdır her zaman. Fakat bu koleksiyonda biraz daha rahat bir duruş benimsenmiş. Bu durumu bu askeri ceket modelinden de anlayabiliyoruz.

dokumlu-tenckot-resimleri
Zara trençkot modeli

Bir diğer dış giyim elemanı da bu şık treçkot. Dökümlü tasarımıyla daha günlük ve spor bir görünüm kazanan bu ürün, markanın bu koleksiyondaki tarzını yansıtan farklı bir model olarak nitelendirilebilir. Dış giyimde Zara ilkbahar koleksiyonu içinde yer alan belki de klasik olarak yer alan tek ürün ise kot ceketlerdir.

bol-kesim-kot-resimleri
Zara kot modeli

Kot giyimi birçok kadın için seksi görünmek adına dar giyim tercih edildiği için rahatsız edecek hale gelir ve bir işkenceye dönüşür. Fakat bu seride seksi görünümü kazanmak için böyle bir çabaya girilmemiş. Varsa yoksa rahatlık! İş bunu serideki kot modellerinde de görebiliyoruz.

organik-pamuk-ust-resimleri
Zara ilkbahar koleksiyonu

Örme kazak, bu yılın sokak modasına uygun olarak tasarlanmış göbeği açıkta bırakan triko, belki de plaj giysisi olarak bile kullanabileceğiniz işlemeli tunik, organik pamuktan üretilmiş fakir kol penye serinin diğer öne çıkan ürünlerinden.

jakar-tup-etek-resimleri
Zara etek modelleri
islemeli-tunik-resimleri
Zara tunik modeli

İlk yorum yapan siz olun

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir