İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Yapımı kolay 10 saç modeli

Sitemizde saç stilleri ile yazıları takip eden bayanların ilgiyle beklediği bir konu başlığı olan yapımı kolay 10 saç modelini video ile açıklamaya karar verdim. Her zaman hayat kurtarıcı nitelikte olan bu saç modelleri hem iş hayatına, hem okul hayatına hem de günlük hayata çok rahat şekilde adapte edilebilir ve saçlarınızı yıpratmadığı için sık sık kullanılabilir.

İhtiyaca göre modeller

Yaz aylarında saçlarımızı daha sık toplamamız ve kış aylarında saçlarımızı genellikle açık bırakmamız ihtiyacımıza göre saçlarımızı şekillendirdiğimizin en önemli kanıtıdır. Acil bir şekilde evden çıkmamız gerektiğinde ya da planda olmayan bir davete katılmamız söz konusu olduğunda kuaföre gidecek vaktimiz yoksa saçlarımızı düzleştirmemiz ya da maşa ile şekil vermemiz her zaman en mantıklı seçenek değildir. Acelece yapılacak olan bu işlemlerde saçımızı daha da içinden çıkılmaz hallere sokmamız için yapımı kolay 10 saç modelini incelemeli ve bu saç modellerini aklımızda tutmalıyız.

Toplama, örgü ve topuz

Düz ve dalgalı saçlarda rahatlıkla kullanılabilecek olan 10 modelimizden biri yandan büyük ve geniş Fransız örgüsünü, diğer yukarıdan örgü ile başlayıp yukarıda toplanan şık bir topuzu, sonuncusu ise birkaç küçük adım ile çok tatlı görünüme kavuşturulan yukarıdan at kuyruğunu tanımlıyor. Bu saç stillerinin hiçbirinde toka ya da diğer saç aksesuarlarını kullanmaya ihtiyacınız yok, tek ihtiyacınız olan şey birkaç dakika ve biraz dikkat.

Yapımı kolay 10 saç modeli resimleri

İlk yorum yapan siz olun

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir