İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Vans 2015 Ayakkabı Modelleri

Kumaş tipi ayakkabıların Güney Kaliforniya merkezli tasarımcılarından biri olan Vans 2015 ilkbahar-yaz modellerini geçtiğimiz günlerde sevenleriyle buluşturdu. Koleksiyondaki modellerde özgün çizgiler ve enerjik çiçekler içeren baskılar dikkatleri çekti. Ayrıca Amerikana ve Safari baskılardan da ilham alan marka, ilkbaharın gelişini böylece kutladı. Bazı modellerde desen oyunlarının farklı formlarda yer almasıyla şehrin ritmini yakalamak da kolay hale geldi.

vans era resimleri
Vans Era Ayakkabı Modeli

Çağımızın modern hippileri efsanevi baskılarla yorumlayan markanın etnik çağrışımlar içeren tasarımları sıra dışı tercihleri sevenleri bekliyor. 90’lı yıllara atıfta bulunan Amerikana temalı modeller ise yıldızlar ve çizgilerle beraber koleksiyonda ön plana çıkan ürünler arasında yer almaktadır. Uzak yerlerden etkilenen Vans markası zebra, zürafa ve leopar figürleriyle Safari akımına ayak uydurmakla kalmayıp farklı bir alternatif sunmakta. Desen tutkusuyla tanınan markanın sezon favorisi ise puantiyeli modeller oldu. Nostaljik çağrışımlar sunan puantiye baskılarla eğlenceli yüzler çizen Vans, farklı duruşunu da ortaya koyuyor.

vans-spor-ayakkabi-2015-resimleri
Vans 2015 Çiçekli Ayakkabı

Dinginlik duygusu tattıran maviler ve cesaret katan kırmızılarla renklenen Vans 2015 koleksiyonu, sokak modasını canlandırarak yeni bir soluk getiriyor. Çizgilerin özgürlüğünü tamamıyla orijinal bir şekilde yorumlayan marka, marin akımının en ince ayrıntılarını işlemeyi de ihmal etmemiş. Güney Kaliforniya’dan gelen hırçın dalgalar bu modellerle sokaklarda karnaval havası estiriyor. Rahat kalıplarla özgün renk yelpazesini buluşturan Vans yaz tatili için vazgeçilmezler arasına giriyor.

Vans-Womens-Sneakers
Vans 2015 Serisi
vans-classics-spring-2015-bayan-resimleri
Vans Kadın Spor Ayakkabı Modelleri

Bir yorum

  1. gülay kırış gülay kırış 29 Mart 2015

    Bu vans ayakkabı modelleri hiç duyduğum bir marka değil ama güzele benziyor yarın ilk işim bu ayakkabı markasını araştırmak burada yazıldığına göre önemli bir markadır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir