İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Vakko 2015 İlkbahar-Yaz Koleksiyonu

Vakko İlkbahar-Yaz 2015 çekimleri, modanın kalbinin attığı şehir olan Paris’te, Concorde Meydanı ve Louvre Müzesi arasındaki Vivienne olara isimlendirilen bölgede, şehrin mimari açıdan en etkileyici yapıtlarından biri olan Palais Brongniart’ta gerçekleştirildi. Vakko İlkbahar-Yaz 2015 Koleksiyonu özenle oluşturulmuş çizgileri, Paris’in en görkemli mimari miraslarından biri olan Palais Brongniart’ta tanıtımı gerçekleştirildi.

vakko-2015-ilkbahar-yaz-koleksiyonu (3) resimleri
vakko 2015 kadın ve erkek koleksiyonu

1826 yılında inşa edilen Palais Brongniart’ın tarihi sütunlarının gölgesinde Valentino, Prada ve Vera Wang gibi dünyaca ünlü markaların reklam yüzü olarak tanınan ünlü Belçikalı model Ine Neefs, 2015 Vakko kadın koleksiyonu için kameraların karşısına geçmiştir. Vakko İlkbahar-Yaz 2015 koleksiyonu, yeni sezonu doğal, romantik ve enerjik bir ruhla karşılayan Vakko kadın koleksiyonu ve zamandan bağımsız modelleri ile dikkatleri çeken Vakko erkek kreasyonlarının bir araya getirilmesiyle oluşturulmuştur.

vakko-2015-ilkbahar-yaz-koleksiyonu (2) resimleri
Vakko modelleri

Vakko hem kadınlar için hem de erkekler için nefes kesen bir sezonu daha açmanın hazırlıklarını dünyaca ünlü mekanlarda sürdürmeye devam ediyor. Vakko klasik çizgisinin çok fazla dışına çıkmadan kadınlar için daha hareketli bir koleksiyon hazırlamış gibi görünüyor. Erkek koleksiyonunda ise adeta kendi modasını oluşturan ve günün farklı moda akımlarından fazlaca etkilenmeyen bir tarz söz konusu oldu.

vakko-2015-ilkbahar-yaz-koleksiyonu (4) resimleri
2015 Vakko’nun yılı olacak

İlk yorum yapan siz olun

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir