İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Tory Burch 2015 İlkbahar-Yaz Koleksiyonu

Kış sezonu devam ederken yaklaşan bahar-yaz sezonu hazırlıklarını tamamlayan markalar da yavaş yavaş modellerini tanıtmaya başladı. Bu markalardan biri olan Tory Burch da yeni sezona hazır. Amerikalı tasarımcı Burch yeni koleksiyonunda Picasso etkisini hissedilen parçalarla dikkatleri çekiyor. Yeni sezon için Amerikalı tasarımcı, sanatçı Françoise Gilot ve Picasso’nun Vallauris’deki evinden ve birlikte geçirdikleri zamanlardan ilham aldığını paylaştı. Markanın sonbahar-kış koleksiyonu modellerindeki renk ve desenlerine hakim olan yüksek enerjiyi, Tory Burch ilkbahar-yaz 2015 koleksiyonunda görebiliyoruz. Tasarımı yumuşak ve sade çizgilerinin yanı sıra otantik desenlerle süsleyen marka yeni koleksiyonda, kıyafetlerde olduğu gibi, aksesuarlarda da uyumu yakalamış durumda.

İlkbaharın tonları mavi, yeşil, sarı ve marcan…

Renklere bakıldığında mevsime uygun olarak mavi, yeşil, sarı ve mercan tonları görülmektedir. Sade ve kadınsı bir şıklık sunan tasarımlarda desen grafikler ve ikili motifler 2015 ilkbahar yaz Tory Burch koleksiyonunda gözden kaçmıyor. Koton, organza ve ipek gibi farklı dokudaki kumaşlar ile oluşturulmuş desenli etekler, kaftanlar, bol pantolonlar ve askılı elbiseler koleksiyonu en iyi temsil edenler arasında yer alıyor. Yaz aylarının vazgeçilmezi beachwear serisi ise koral renklerle bezenmiş desenli bikiniler sunuyor.

Jane Birkin’den ilham alan hasır çantalar ve farklı desenlerle koleksiyonda yer alan çantalar, Afrika esintisi taşıyan takılar yerel takı modasının en iyi uygulama şekliyle karşımızda. Bunları Tory Burch kadını için bakışı tamamlayan parçalar arasında sayabiliriz. Anlattığımız bu tasarımları Tory Burch Akasya Acıbadem Butik ve Beymen, Zorlu Center Butik mağazalarından edinebilirsiniz.

İlk yorum yapan siz olun

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir