İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Stiletto Modelleri 2015

Kombinlerin tamamlayıcısı olan ayakkabı modelleri içerisinde yer alan stiletto ayakkabı modelleri şık ve kibar duruşları ile göz dolduruyor. Renk renk ve desen desen stilettolar ayaların ince görünmesini sağladığı gibi hemen hemen her kıyafetle de uyumlu bir görüntü oluşturuyor. İnce topuklu, bilekten bağlamalı, transparan gibi pek çok çeşidi olan stiletto ayakkabılar gece davetlerinden günlük yaşantıya kadar her zaman tercih edilebilecek trendlerden.

Stiletto Modelleri 2015 (2)

 

 Stiletto Ayakkabı Kombinleri

Genellikle kot pantolonlarla kombinlendiğine oldukça şık duran 2015 stiletto modelleri gece davetlerinde giyilecek olan abiyelerle de mükemmel bir uyum yakalıyor. Kalem eteklerle kombinlendiğinden normalden daha zayıf ve uzun görünmeyi sağlıyor. Monokrom kıyafetlerle de harika bir bütünlük sağlayan stilettolar siyah-beyaz renkleri en iyi taşıyan ayakkabılardan.

stiletto ayakkabilar

Düz elbiselerle giyilen stiletto ayakkabı modelleri zarif görünmeyi sağladığı gibi çekici bir görüntü de kazandırıyor. Kırmızı ve leoparın birlikte kullanıldığı stiletto ayakkabı modelleri ise kadınsı görünmek isteyenlerin tercihi. Siyah ve nude stilettolar ise her renk kıyafetle uyumlu bir birliktelik oluştuyor.

stiletto modelleri

 

 

İlk yorum yapan siz olun

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir