İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Şortlu Mayo Modelleri 2015 Tasarımları

Cıvıl cıvıl bir yaz mevsimi yaşıyoruz. Plajlarda canlılık çoktan kendini göstermeye başladı. Peki siz bu yaz plajlarda ne giymeye karar verdiniz? Şortlu mayo modelleri 2015 sezonu ürünlerine sizler için bir göz atalım dedik.

Şortlu mayo modelleri 2015 yılının en parlak modeli gibi görünmese de vazgeçmeyen müşterisi de mevcut. Şortlu mayolar rahatlık sağladığı için, bu rahatlığı seven belirli bir kitleye hitap etmeye devam ediyor. Üstelik bu mayo modelleri arasından seçeceğiniz şortlu mayo yalnız tek renk özelliğine sahip değil, aynı zamanda türlü desenlerle şık olmanızı da sağlayabilir. Şortlu mayo modelleri bu sezon puantiye desenleriyle kullanıcılarına göz kırpıyor. Vintage tarzı görünüm de yakalayabileceğiniz bu modellerle büyük yuvarlak gözlük ve geniş daire şapkayı kombinleyerek 60’ların esintisini üzerinizde hissedebilirsiniz. Bu yazın favori desenlerinden çiçek desenli şortlu mayolar da bulmak mümkün.

Plajların keyfini yaşamak sizin elinizde. Siz de kataloğumuzdaki şortlu mayolara bakarak fikir edinebilir ve kendinize en uygun modeli internet üzerinden veya mayo mağazalarından bulabilirsiniz.

Bir yorum

  1. Dilek kaçmaz Dilek kaçmaz 7 Ekim 2015

    Merhaba yazılarınızdan birinde puantiyeli şortlu vintage bir mayo vardı, siyah beyaz sanırım. Nerden satın alabilirim bu konuda yardımcı olabilir misiniz? Teşekkür ederim .

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir