İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Sokak Modasının Enleri Spor Tişört Modelleri

Yaz aylarının en kolay kombin oluşturan kıyafetleri arasında tişörtler yer alırken, yine bu yıl spor tişört modelleri hem erkek hem de bayanlara sunulanlardan olmuştur. 2016 sezonunun kış aylarında her ne kadar bu ürünlerden tercih etmeyecek olsanız da, yaz aylarının yaklaşması ile birlikte 2016’nın en yeni kreasyonlarına göz atmak isteyebilirsiniz. V yaka, hakim, bisiklet yaka pek çok farklı kesim detayı ile tişörtler sunulurken, renk kartelası da oldukça geniş görünüyor.

Slim fit modeller

Daha çok son yıllarda slim fit kesim detayları ile spor tişörtler tercih ediliyor. Kol ve göğüs bölümleri dar kesim olup, vücudu saran pek çok farklı kumaş seçeneği ile ürünler sunulmaktadır. Tabi ki bu ürünlerde cep detaylı modellerde tercihler arasında.

Salaş modeller

Spor kesim olarak spor tişört modelleri ön planda olurken, salaş kesim detayları ile hareketlendirilmiş erkek modellerine birbirinden farklı markanın ürünü olarak ulaşabilmeniz mümkündür. Kışlık spor modellere göz atmak istiyorsanız, daha çok kalın kumaşlardan üretilen ürünlere göz atabilirsiniz. Astarları olan bu tasarımlar, moda tasarımcılarının dikkat ettiği özellikler ile sunulurken, kış aylarında koyu renkler her zaman ön planda olacaktır. Mavi ve tonları, bordo, siyah ve kahve tonlarında renk çeşitliliği daha fazla olurken tabi ki yine hafif tonlarda tercih etmek istediklerinizden olabiliyor. Bu modellere göz atarak, en trend ürünlerden seçimlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Spor tişört modelleri resimleri

İlk yorum yapan siz olun

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir