İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Sıra Dışı Bakım Önerileri

Sıra Dışı Bakım Önerileri

Sağlıkla parlayan bir ten, al al yanaklar kim istemez ki . Son yıllarda bayanların gerek teknolojiyi gerek pahalı cilt bakım kremlerini kullanmaları alışılagelmiş bir durum olmakta.  Bu yöntemlerle de yetinmeyen bayanların, günümüzde güzellik uğruna denediği yöntemlere belki inanamayacaksınız, çünkü pes dedirten cinsten yöntemler… iste sıra dışı bakım önerilerinden bazıları;

Sinem Kobal  ile yapılan bir röportajda. Sinem Kobal  saçlarının bakımına çok özen gösterdiğini, kuaföre gitmeye zamanı olmadığı durumlarda yılan yağı alarak saçlarına yılan yağı ile maske yaptığından bahsetti.

Victoria Beckham, içerisinde kuş pisliği bulunan bir kremi geceleri yüzüne sürdüğünü cildini ferahladığını, gün gün gençleştiğini hissettiğini açıkladı.

Sandra Bullock, yüzündeki kırışıklıkları önlemek için basur kremini yüzüne uyguluyor.

Eva Longoria cildinin temizliğine ve günlük bakımına özen gösterdiğini belirterek , içerisinde plesenta barındıran bir kremi düzenli olarak kullanıyor. Yanlış duymadınız evet içerisinde plesenta bulunan bir krem kullanan ünlü, plesentanın anti oksidan içerdiğinden dolayı çok memnun olduğunu dile getirdi.

Amerikalı bir genç kız geçenlerde çektiği bir video da yüzüne hergün sperm sürüp 20 dakika beklettiğini , cildinin daha canlı olduğunu dile getirdi. Her gün bir arkadaşının kendisine spermlerini yolladığını, spermin içerisinde çok fazla miktarlarda kaliteli mineral ve protein deposu olduğunu iddia etti.

Şaka gibi ama birebir gerçek uygulamalar. ..

Sıra Dışı Bakım Önerileri

 

İlk yorum yapan siz olun

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir