İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Saç kesimleri ve saç renkleri

Genel olarak bayanlar saç kesimlerinde her zaman kararsız kalarak bir şüpheye düşebilirler. Aslında her daim çok büyük değişiklikler yapmaya hiç gerek yoktur. Biraz değişiklikte sizlerin görünümünüzde büyük etkiler oluşturabilecektir. Katlı kesim detayları ya da kahkü detayları bir bayanı oldukça çabuk değiştirebilir. Modern bir görünüm için bu saç kesimleri gayet fazla tercih edilirken, saç kesimleri ve saç renkleri dediğimizde akla, kahkül, bob, lob gelebildiği gibi, renk tonları olarak, kahve, kumral, sarı gibi renkler gelebiliyor.

Farklı renk tonları

Yine sarı dediğimizde de birçok farklı tona rastlamak mümkündür. Bazı tonlar bayanların solgun ve mat saçlara sahip olabilmesini sağlarken, sarının bazı tonları ise oldukça canlı ve parlak görünüme kavuşmanızda etkili olabilir. Bu da sizlerin ten renginize göre farklılık gösterebilecektir. Yüz yapınız ve ten renginize göre uyumlu ve gösterişli olan bazı örneklere görsellerden kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Kesim detayları

Bir değişim istiyorsunuz.  Fakat saç kesimleri ve saç renkleri seçimlerinizde çok da fazla abartıya kaçmak istemiyorsanız, mevcut bulunan saç renginizi ton genişleri ile farklı bir hale getirerek, değişiklik oluşturabilirsiniz. Bu konuda ombre ve sombre sizlere yardımcı olurken, balyaj uygulaması ufak değişiklikler ile büyük farklar oluşturabilecektir. Böylelikle hem değişimin ağırlığından kurtulacak, hem de istediğiniz ufak dokunuşları kolaylıkla gerçekleştirebileceksiniz. Kuaförler ile ya da kendi imkânlarınız ile bu uygulamaları gerçekleştirebilir, yeni görünümlere kavuşabilirsiniz.

Saç kesimleri ve saç renkleri resimleri

İlk yorum yapan siz olun

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir