İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Püskül Modası

Püsküllerle kaplı kıyafetler çoğu zaman 1920’li yılları yansıtsa da bu sene yine bizimle beraberler. Neredeyse her kıyafete uygulanabilen püskül modası çantalardan, eteklere, küpelerden, elbiselere varıncaya kadar her alanda gözde duruşu ve tanıdık bir hava estirmesiyle biliniyor. Püsküllü kıyafetler çeşit çeşit seçenek sunarken bizde bundan uzak kalmayalım dedik ve sizler için püskül araştırmasına çıktık…

Püskül Modasında Neler Var?

2014 yılından beri ayak seslerini duyduğumuz püskül modası uzun salaş ceketlerde etkisini göstermeye başladı. Kollarda ve etek kısımlarında püsküller kördüğümüz ceketlere bir süre sonra çantalar eklendi. Etek ve elbiselere de sıçrayan püskül modası şimdilerde her yerde kullanılabilir bir ayrıntı olarak karşımıza çıkmaya devam ediyor.

Püsküller iddialı tasarımlardan oldukları için püsküllü kıyafet modelleri seçecek olan bayanların püskülleri dengelemek için daha sade duran parçalarla kombin yapmaları gerekiyor. Püsküllü çantalar kullanacak olan bayanların çanta ile uyumlu ve sade olan kıyafetler seçmesi yeterli olacaktır. Püsküllü kıyafetlerin altına kullanılacak olan ayakkabılar genellikle platform topuklu ve ya boğazlı modeller olduğunda oldukça şık duruyor.

 

İlk yorum yapan siz olun

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir