İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Pronovias Gelinlik Modelleri 2016

2015 yılının gelinlik modellerinin güzelliği ve şıklığı bir yana şimdilerde 2016 gelinlik modelleri de çıkmaya başladı. 2015 yılındaki kabarık eteklerin ve a kesimlerin aksine daha dar ve dantel ağırlıklı gelinlikleri bu markada görebiliriz. Boncuk işlemelerinin ve dantellerin yoğun olarak tasarımlara dâhil edildiği 2016 yılında gelinleri sade görünümlü ancak ihtişamlı duran gelinlikler bekliyor.

Pronovias Gelinlik Modelleri 2016

Uzun kuyrukların balık kesimlerin ve geniş duvakların yaygın olduğu bir koleksiyon sunan Pronovias gelinlik modelleri 2016 sezonu dantel işlemeleriyle dikkat çekiyor. Sade görünmek isteyen gelin adayları için ideal olan bu gelinlikler sadece sade bir görünüme değil dantellerle abartısız ancak dikkat çeken bir şıklığa da ev sahipliği yapıyor.

Askılı modelleri olduğu kadar straplez modellerin daha yoğun olarak işlendiği Pronovias gelinlik modelleri saten gelinlikleriyle de göz dolduruyor. Genellikle üst kısımları işlemeli olan gelinlik modelleri etek kısımlarına doğru sadeleşiyor. Ama daha çekici görünmek isteyen gelin adayları aşağıya doğru dantellerle bezenmiş ve kat kat balık kesimlerin olduğu gelinlik modellerini tercih edebilirler.

 

İlk yorum yapan siz olun

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir