İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Prada 2015 Kış Koleksiyonu

Prada markası Milano Moda Haftası devam ederken koleksiyon sergileyen moda evlerinden biri oldu. Muiccia Prada sonbahar kış 2015-2016 koleksiyonu tasarımlarında ilk göze çarpan erkeksi tasarımların ve kadınsı çizgilerin bir araya getirilmesiydi.

prada-kis-koleksiyonu-2-resimleri
Prada Koleksiyonu

Şerbetsi renklerin hâkim olduğu koleksiyonda, elle dikilen detaylar çok fazla kullanılsa da sıkıcı bir yoğunluk göstermemiş. Miuccia Prada’nın geniş bakış açısını fazlasıyla ortaya koyan koleksiyon, markanın klasik kalıplarının biraz da olsun dışına çıkılarak güncel hale getirildiği bir koleksiyon olarak nitelendirebiliriz.

prada-kis-koleksiyonu-1-resimleri
2015 Prada Koleksiyonu

Farklı renk ve kumaş cinslerinin üst üste giydirildiği modellerde, modern ve klasiğin o muhteşem uyumunu çok rahatlıkla görebilirsiniz. Üç boyut efekti verilen, ileri teknolojinin uygulandığı modellerin sadece 1 tanesinin alt kısmı için, 60 saat harcandığı ortalıkta dolaşan rivayetlerden biri. Bu elbise modelinin tanıtımı için farklı mankenlerin ismi geçse de şimdilik elbise sadece kendi kendini tanıtıyor; kim bilir bu tanıtım belki de yeterli olacaktır.

prada-kis-koleksiyonu-3-boyutlu-elbise-resimleri
Prada 3 Boyutlu Elbise Modeli

Toplamda 42 farklı parça olan ve çok fazla detayın yer aldığı 2015 sonbahar kış Prada kadın koleksiyonu sizlere bu güne kadar hiç hissetmediğiniz özel duygular yaşatabilir.

prada-kis-koleksiyonu-resimleri
2015 Kış Koleksiyonu

İlk yorum yapan siz olun

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir