İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Pınar Şems Abiye Modelleri 2015

Tesettürlü bayanların özel günlerinde en sevdiği ürünler olarak karşımıza çıkan abiye modelleri farklı markaların tasarımları ile daha da canlanıyor. Özellikle son zamanların yükselen markalarından olan Pınar Şems hazırladığı koleksiyonlarla abiyelerde adından sıkça söz ettiriyor. Şık ve zarif görünmek isteyen bayanların bir numaralı tercihi olacak olan bu modeller yazı büyük bir coşkuyla kucaklayan renklerden oluşuyor.

Pınar Şems Abiyeleri Şıklıkta Yarışıyor!

Şık ve sade görünmek isteyen tesettürlü bayanlar için birbirinden güzel seçeneklerden oluşan Pınar Şems abiye modelleri tüllü, pullu ve işlemeli modelleri ile dikkat çekiyor. Modayı takip eden bayanlar için yeşillerle, altın sarılarıyla, pudra tonlarıyla hazırlanan tasarımlar pul işlemeleri ve kabartmalı modelleri ile daha güzel görünüyor.

Kemerli modellerden, prenses etekli abiyelere kadar pek çok seçenek sunan Pınar Şems abiyeleri pelerin şeklindeki tülleri ile de daha da hareketli bir görüntü oluşturuyor. Altın sarısı ise abiyelerde en dikkat çeken renklerden biri oluyor. Minik el çantaları ve şallarla kombinlendiğinde oldukça şık duran 2015 Pınar Şems abiye modelleri size de çok yakışacak.

İlk yorum yapan siz olun

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir