İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Örgü bebek ceket modelleri

 

Yıllardır bebekler için en yeni kreasyon ürünleri sunulurken, elbette ki örgü bebek ceket modelleri de unutulmuyor. Yine her yıl olduğu gibi bu yılda en farklı örnekler ile kıyafetler ortaya çıkarılıyor. Evlerinizde kendi imkânlarınız ile bebek ceketleri tasarlayabileceğiniz gibi, hazır giyimde öncü firmalar dahilinde hazır ürünlerden de seçimlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Çeşitlerden bazıları şunlardır.

Tığ işi bebek ceketleri

Her ne kadar pek çok bayan zorlansa da, elbette ki ceket modelleri en iyi tasarımlarında tığ işlerine yer veriyor. Tığ işi örgü modeller her ne kadar uğraştırıcı olsa da, ortaya koyulan birbirinden farklı örnekler, beğeniler kazanmasına yetiyor.

Düğmeli ceketler

Elbette ki örgü modellerinde her zaman detaylar ön plana çıkıyor. Yine birbirinden farklı örgü örneklerinde kullanılan seramik düğmeler, şıklığı ve modernliği de ortaya koyuyor. Ön kısmında birkaç düğme bulunarak detaylandırılabileceği gibi, daha fazla düğme kullanılarak farklı bir tarz ortaya koyulabilir.

Cep detaylı ceketler

İstediğiniz her şekli oluşturabilmek önemlidir. Önden ya da yandan cepli örgü bebek ceket modelleri de tercihlerinizden olabilir.

Zincir detaylı ceketler

Zincir örgü modelleri de tabi ki bebekler için tercih edecekleriniz arasında. Kalın ya da ince şekilde oluşturulabileceği gibi, üzerinde farklı taşlar ile süslemelerde gerçekleştirilebilir. Yine kız ve erkek bebekler için istediğiniz ip türü ve renk seçeneğinden de yararlanabilmeniz mümkün olurken, viskon, viskoz gibi pek çok farklı ürün ortaya koyulabilir.

Örgü bebek ceket modelleri resimleri

İlk yorum yapan siz olun

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir