İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Nikah Elbiseleri 2015

Gelinlikler kadar önem taşıyan bir diğer gelin kıyafeti de nikâh elbiseleri olmaktadır. Nikâhında da şık ve çekici bir kıyafet giymek isteyenler için oluşturulan nikâh kıyafetleri her sezona özel tasarımlar ile gelin adaylarına sunulmaktadır. Özellikle mini boylarda olan gelin kıyafetleri nikâh için oldukça ideal seçeneklerden biridir. Düğünü ve nikâhı farklı zamanlarda olacak olan bayanlar için üretilen nikâh kıyafetlerinde ise 2015 yılı farklı seçenekler sunuyor.

Nikâh Kıyafetlerinde Neler Var?

Nikâh için kıyafet arayışına giren bayanlar için oluşturulan 2015 nikâh elbiseleri serisinde en göze çarpanlar dantelli ve taş işlemeli modeller oluyor. Dantelli nikah kıyafetleri her zaman zarifliği ve şıklığı yansıttığı için nikah kıyafetlerinde vazgeçilmez detaylardan biri. Aynı zamanda biraz daha hareketli bir nikah kıyafeti seçecek olan gelin adayları için taş işlemeli modellerde bulunuyor.

Göğüs dekoltesi bulunan ve lacivert, kırmızı, mor, fuşya gibi her renk tonunda tasarlanan bu modeller aksesuarlarla daha şık durabiliyor. Önü tüllü şapkalar ve beyaz eldivenler nikah elbise modelleri için tamamlayıcı unsurlardan oluyor.

İlk yorum yapan siz olun

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir