İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Miss Defne 2015 Nişanlık Modelleri

Miss Defne gelinlik modellerindeki büyük başarısını nişanlık modellerine de taşımayı bilmiş ve ortaya mükemmel güzellikte nişanlıklar çıkmış. Bir elbise içinde ne kadar özel hissedebilecekseniz Miss Defne Nişanlık Modelleri 2015 koleksiyonundaki nişanlıklar içinde o kadar özel olacaksınız. Gelin şimdi bu modellere biraz daha yakından bakalım.

miss-defne-2015-nisanlik-modelleri (1) resimleri
Miss Defne Nişanlıklar

Üzerindeki işlemlerle göz kamaştıran, takıları da işlemeleri ile aynı olan bu nişanlık modeli rengiyle sakin ruhu okşuyor. Takı ve üzerinde yer alan işlemelerle hareketlendirilen model, kabarık bir eteğe ve tül detaylara sahip bulunmaktadır.

miss-defne-2015-nisanlik-modelleri (2) resimleri
Miss Defne Nişanlık Modeli

Serinin en dikkat çeken bu modelin göğüs tasarımı oldukça modern bir duruşa sahiptir. Karın kısmından başlayarak iki yana ve yukarı doğru çıkan taşlı süslemeler modelin modern çizgilerinden biri. Kumaşın katlanarak şekillendiği bu tarz, modelin karakteristik özelliği sayılabilir.

miss-defne-2015-nisanlik-modelleri (3) resimleri
Miss Defne Pembe Nişanlık Modeli

İnce iki askısı ile dikkatleri cezbeden modelin göğsün orta kısmından başlayarak yan tarafa doğru inen taş süslemeleri ve omuzdaki zincirler, nişanlık modelinin çingene pembesi rengi ve bel kısmındaki güllerden oluşan süslemeler oldukça hareketli bir modelin ortaya çıkmasını sağlamış.

miss-defne-2015-nisanlik-modelleri (4) resimleri
Miss Defne Pembe Nişanlık Modeli

İşte size ağır bir model; hem rengiyle hem tasarımıyla… Yeşil renk üzerine işlenen siyah işlemeler ve etek kısmındaki siyah modelde ilk dikkat çekenler olurken omuzların dökümlü olması modelin daha havalı bir görüntü kazanmasını sağlamaktadır.

miss-defne-2015-nisanlik-modelleri (5) resimleri
Miss Defne Yeşil-Siyah Nişanlık Modeli

Çılgın bir model isteyen gelin adayları için çılgın bir model. Kuyruklu abiye modellerinden esinlenerek hazırlanan bu nişanlık modeli, Miss Defne 2015 nişanlık modelleri arasında en ilginç tasarıma sahip model olarak nitelendirilebilir.

miss-defne-2015-nisanlik-modelleri (6) resimleri
Miss Defne Kısa Nişanlık Modeli

Ve serinin en iyi iki nişanlık modeli olarak seçtiğimiz modeller. Fark yaratan ara renk tonları bu modellerin en önemli dikkat çekici unsurudur denilebilir. İlk modelin eteğindeki ilginç katlamalar modelin olduğundan daha havalı görünmesini sağlamaktadır. Sol kısımdan başlayarak ön tarafa doğru gelen çiçek deseni modelin havasını daha artırmış.

miss-defne-2015-nisanlik-modelleri (7) resimleri
Miss Defne Mor Nişanlık Modeli

Straplez olarak tasarlanan ilk modele göre yine straplez gibi görünen ancak askını son derece profesyonelce saklanan ikinci model daha ağır bir duruşla karşımıza çıkıyor. Kocaman çiçek desenleri ve farklı katlamalarla renklendirilen etek kısmı modelin diğerlerine öne çıkmasını sağlıyor.

miss-defne-2015-nisanlik-modelleri (8) resimleri
Miss Defne Bordo Nişanlık Modeli

İlk yorum yapan siz olun

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir