İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Maksi Elbise Modelleri 2015

Kadınların yıllardır vazgeçilmezlerinden biri olan maksi elbise modelleri uzun olmaları ve yaz aylarında oldukça rahat hissettirmelerinden dolayı tercih edilen tasarımlardan birisi. Günlük hayatta tercih edilebilecek ve salaş olmasının yanında cool bir şıklık sunan bu modeller renkli ve desenli tasarımları ile göz dolduruyor.

Maksi Elbise Modellerinde Neler Var?

Straplez ve askılı modellerden oluşan 2015 maksi elbise modelleri vintage modasını yansıtan modellerin ağırlıkta olduğu bir seriden oluşuyor. Tek renk olan modellerde ise trompet etek görünümlü modeller bulunuyor. Mozaik tasarımların yoğun olarak işlendiği maksi elbiselerde çiçek desenli ve çizgili modelleri görmekte mümkün.

Maksi Elbise Kombinleri Nasıl Yapılır?

Eğer yazın maksi elbiseler giyerek gezinmek istiyorsanız rahatlığınızı bozmayacak ve elbisenizle uyumlu olacak babet ayakkabı modellerinden yararlanabilirsiniz. Stiletto ayakkabı modelleri de kombininizi tamamlayacak ayakkabılardan olacaktır. Zarf çanta ve ya yandan asmalı çantalarla çoklu bileklikler ve sportif duran bir saat maksi elbisenizi bütünleyecektir. Üzerine isterseniz kot bir gömlek ya da blazer ceket modellerinden birini alarak kombininizi tamamlayabilirsiniz.

İlk yorum yapan siz olun

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir