İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Levis Bayan Jean Modelleri

Levis bayan jean modelleri hem kilonuza hemde zevklerinize uygun şekilde üretilen jean tasarımlarını içeriyor. Kimi zaman diz kısmı yırtık olan jean pantolonlar, kimi zaman ise vücudu tamamen saran pantolonlar ile kadınlar gündelik hayatta daha şık görünüyor.

1- Diz Yırtık Levis Jean Modelleri 

Diz kısmı yırtık olan jean pantolonlar sezonun trend pantolonları içinde bulunuyor. Jean pantolonların klasik havasını dağıtmak için kullanılan yırtık detaylar salaş bir hava yakalayarak sokak modasına ayak uydurmanızı sağlayacak. Bunun yanında belirgin olmayan şekilde yırtık model verilmiş tasarımları da tercih edebilirsiniz.

yeni-sezon-bayan-kot-pantolon-modelleri

2- Geniş Paça Levis Jean Modelleri 

Her pantolon markasında olduğu gibi Levis markasında da geniş paça pantolonlara sıklıkla yer veriliyor. Özellikle de koyu renk olan bu pantolonlar fiziğinizin daha fit görünmesini sağlayacak. Kadınlar pantolonlarında daha fazla detay ister. Bu nedenle geniş paça pnatolonların üzeri işlemeli olan modellerinden birini seçmeniz mümkün.

2014-Levis-Bayan-Kot-Pantolon-Modelleri_bf649

3- Zımba Detaylı Levis Jean Modelleri 

Kot pantolonlarda zımba detay arayan kadınların ilk adresi Levis markası olmalı. Sezonun en fazla dikkat çeken zımba ayrıntısı jean pantolonların; cep kenarlarında, arka cep üstlerinde ve paça uçlarında yer alıyor. Zımba detaylar kimi zaman bel bölgesini sararak zarif bel görünümü yaratıyor.

rengisolan-kotlar

4- Dar Paça Levis Jean Modelleri

Taytlarla yarışacak şekilde dar modellere sahip olan Levis dar paça jean modelleri popülerliğini korumaya devam ediyor. Her sezon başka şekillerde üretilen dar pantolonlar özellikle de fiziği düzgün olan kadınlar için oldukça ideal. Siyah, lacivert ve mavi gibi renk tonlarını Levis markasından temin edebilirsiniz.

indir

5- Arka Cep Detaylı Levis Jean Modelleri 

Levis pantolonları içinde arka cep detaylarıyla oldukça dikkat çeken pantolonlarda çeşitli figürler yer alıyor. Arka ceplerin üzerinde yer alan bu ayrıntılar Levis pantolonlara şık bir görünüm kazandırıyor. Geniş paça modellerden oluşan bu pantolonlarda paça boyu uzun ve topuklu ayakkabılarla giymeye oldukça müsait.

Levis-bayan-kot-modelleri-2014-8

 

İlk yorum yapan siz olun

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir