İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Kot Etek Nasıl Kombinlenir

Kot etekler kısa ve uzun halleriyle gündelik olarak kullanılabileceği gibi şık davetler içinde rahatlıkla kullanılabilir. Serin tutan kot etekler şıklığınızında anahtarıdır. Çeşitli şekillerde kullanabileceğiniz kot etekler yaz günleri için ideal kombin parçalarından biridir.

1- Günlük Kot Etek Kombinleri 

Kot etekler en fazla günlük kullanıldığında cool görünür. Önden düğmeli kot etek modelleriyle beraber üzerinize tişört giyerek eteğin içine sokabilirsiniz. Bel kısmı kısa olan üstlerle göbeğinizi açıkta bırakarak günlük bir kombin oluşturabilirsiniz. Bahar mevsimlerinde salaş bluzlerde kot etekler için iyi bir seçenektir. Ayakkabı olarak spor ayakkabı giymeyi unutmayın.

dugmeli-kot-etek-1

2- Şık Kot Etek Kombinleri 

Kot etekleri şık bir şekilde giymek istiyorsanız; topuklu ayakkabılarla bir arada giyebilirsiniz. Diz altı kot eteklerle birlikte jean gömlekler giyerek tek renk uyumundan doğan bir şıklık elde edebilirsiniz. Şık olmak için dökümlü gömleklerde kullanılabilir. Elinize clutch bir çanta alabilir veya bilekten bağcıklı ayakkabılarla bir arada giyebilirsiniz.

kot-etek-nasil-giyilir

3- Maskülen Kot Etek Kombinleri

Maskülen kot etek kombinlerinde en iyi parçanız gömleklerdir. Eteğin üzerine giyip düğmelerini açık kullanacağınız gömlek kot eteği maskülen bir havaya sokar. Renkli aksesuarlarla birlikte maskülen havayı bir miktar dağıtabilirsiniz.

kot-etek-kombin-önerileri

4- Kloş Kot Etek Kombinleri 

Kloş kot etekler şık modelleri ile sizi günlük şıklığa taşır. Bacaklarınız düzgünse kloş kot etek modellerini rahatlıkla deneyebilirsiniz. Belinizi açıkta bırakan üstlerle beraber kloş eteği kombinleyin. Salaş tişörtlerle kloş eteği rahatlıkla kombinleyebilirsiniz. Tişörtün eteklerini kot eteğin içine sokarak kullanmayı deneyin.

A-form-kot-etek

5- Salaş Kot Etek Kombinleri 

Salaş kot etek kombinlerinde kot eteklerin uç kısımları dikişsiz ve saçaklıdır. Bu eteklerle beraber en iyi uyum sağlayan parçalar bol tişörtlerdir. Bol tişörtlerde desenli ve önünde amblem yer alan modeller kullanılmalıdır.

kot-etek-kombinleri

İlk yorum yapan siz olun

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir