İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Kom Bikini Modelleri

Bikini modelleri içinde tarzıyla ve ismiyle bir adım önde olan Kom markası yeni sezonun bikini modelleriyle kadınları sahillerde estetik göstermeyi amaçlıyor.

1- Çiçek Desenli Kom Bikini Modelleri

Çiçek desenli bikiniler yaz günlerinin renkleriyle örtüşen bikini modellerindendir. Renkli desenler mavi, sarı ve kırmızı gibi doğanın renklerinden ilham alınarak tasarlanmıştır. Kom bikini modellerinin en enerjik ve gösterişli duran bikini modellerini oluşturur.

 

2014-Victorias-Secret-Bikini-Modelleri-çiçekli-bikini-modeli1

2- Büzgü Detaylı Kom Bikini Modelleri

Büzgü detaylı bikini modelleri tek renkten meydana gelen ve büzgü detaylarıyla sade bir şıklık sağlayan bikini modellerindendir. Büzgüler göğüs kısmında ve alt kısmın bel kısmında yer alır. Kalın bantlı saten çerçeveler büzgü tasarımlı bikini modellerini gösterişli bir şekle sokar.

bikini-modelleri-kom-2015

3- Püskül Detaylı Kom Bikini Modelleri

Püskül detaylı Kom bikini modellerinde üst kısmın ön tarafında yer alan püskül detayları neon renkleriyle dikkat çekicidir. Yandan bağlamalı bikini modelleriyle bir arada kullanılan püsküller hem renk hem de model olarak oldukça iddialıdır.

0042756_kom-bail-bikini-01mb55201

4- Sırt Detaylı Kom Bikini Modelleri

Sırt detaylı bikinilerde çapraz ipler kullanılarak arka kısım daha estetik gösterilir. Renkli bikinilerin arkasında yer alan çapraz bantlar genellikle koyu renklidir. Sırt detaylı Kom bikini modellerinde çiçekli desenlerle harmanlanmış tasarımlar kullanılır. Askısız straplez olan bu bikini çeşitlerinde sadece arka kısım dikkat çekicidir. Modeli daha fazla öne çıkarmak için bikini modeli sade tutulmuştur.

mayo-bikini-2015-10

5- Boyun Askılı Kom Bikini Modelleri

Boyundan askılı olan Kom bikini modellerinde pembe, turkuaz, mavi gibi renkler kullanılmıştır. Ön kısmında metal detaylar yer alan boyun askılı bikini modellerinde pastel renkler ön plana çıkar. Alt kısmı yine yandan bağlamalı olan parçalar seksi bikinileri daha da gösterişli bir hale sokar. Boyun askılı bikinilerde ipler ince ve tamamen tasarımı öne çıkaracak niteliktedir.

0042758_kom-cali-bikini-01mb56361

İlk yorum yapan siz olun

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir