İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Kalem Etek Modelleri 2015

Zarif görünmek isteyen bayanların tercihi olan kalem etek modelleri bu sezonda oldukça güzel ve göz alıcı tasarımlardan oluşuyor. Kırmızı, siyah, pembe, petrol mavisi gibi renklerin sıkça kullanıldığı kalem eteklerde monokrom modasının ve ekose modasının izlerini görmek de mümkün.

Kalem Etek Modellerinde Bu Sezon Neler Var?

İlkbahar –yaz sezonu için hazırlanan kalem etek modelleri yüksek belli ve midi boylarda üretiliyor. Bayanların boyları bu modellerle daha uzun göründüğü gibi bel bölgeleri de daha ince görünüyor. Tek renkten oluşan 2015 kalem etek modelleri farklı kıyafetlerle kombinlendiğinde oldukça şık ve asil bir görüntü sağlıyor. Üzeri çiçekli ve baskılı olan Retro modasını yansıtan kalem eteklerde bu senenin gözde modelleri olarak vitrinlerde yerini alıyor.

Kalem Etek Kombinleri Nasıl Olur?

Düz ve dar kesimin birleştiği kalem etek kombinleri kot gömleklerle, dar bluzlarla ve ya crop topslarla oldukça güzel bir bütünlük sağlıyor. Kalem etekler stiletto ayakkabılarla kombinlendiğinde hem daha zarif hem de çekici bir görüntü ortaya koyuyor. Yaz aylarında sandaletlerle de kombinlenebilen kalem etekler saat ve bilekliklerle daha da hareketli bir görünüm kazanabiliyor.

 

İlk yorum yapan siz olun

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir