İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

İspanyol Paça Pantolon Modelleri

Geçtiğimiz yıllara ait parçalardan biri gibi görünse de her sene yeniden canlanan İspanyol paça pantolon modelleri bu sene de gözde ürünlerden biri olarak karşımıza çıkıyor. Şık duruşu ve her kıyafetle kombinlenebilir olmasından dolayı tercih edilen bu pantolonlar balıketli bayanlarında daha zayıf görünmesini sağlıyor. Bacakların üst kısmı dar olup aşağıya doğru bollaşan bu pantolonlar keten, kot gibi pek çok kumaş türünden üretilebiliyor.

İspanyol Paça Pantolonlar Nasıl Kombinlenebilir?

Rahatlığından ve şıklığından vazgeçmeyen bayanlar için geçmişten gelen İspanyol paça pantolon modelleri kot gömleklerle, tişörtlerle, salaş bluzlarla oldukça şık bir görüntü oluşturuyor. Crop tops üstlerle de oldukça uyumlu olan bu parça blazer ceketlerle ve badi bluzlarla da kombinlebiliyor. Sneakers ayakkabılar, platform topuklar ve babetlerle de uyumlu bir kombin oluşturulabiliyor.

İspanyol Paça Nasıl Giyilir?

Vücudunuz ne olursa olsun İspanyol paça alırken vücudunuza yapışmayan bir model seçin. Yerleri süpürecek kadar olmasa da uzun olan modelleri tercih edin. Giyerken mümkün olduğunca topuksuz modeller seçin.

 

İlk yorum yapan siz olun

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir