İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

İnci 2015 Ayakkabı Modelleri

Dünya’nın her yerinde trendleri yakından takip ederek, günümüz modern ve sosyal hayatında kadın ve erkeğinin ihtiyaçlarını anlayarak hazırlanan İnci Deri 2015 İlkbahar/Yaz Ayakkabı Koleksiyonu, çizgi ve renkleri ile yaz sezonunda, sokak modasını belirliyor. Yeni koleksiyonu, Kuvvet,  Aura ve Klasik olmak üzere üç farklı kategoride toplayan İnci Deri, yeni koleksiyonuyla stil sahibi moda tutkunlarına tarzlarını yansıtabilecekleri modeller sunuyor.

inci-2015-ayakkabi-modelleri (3) resimleri
İnci Deri Kuvvet Serisi

Kuvvet serisinin merkezinde özgüveni simgeleyen sadelik ve rahatlık konulmuş. Koleksiyonda hayat bulan modellerin renklerinin enerji ve canlılığı, Aura temasında kullanılan başarılı renk oyunlarıyla benzerlik göstermektedir. Sade formları, düz hatları ve makulen çizgisiyle günlük koşturmacaya yansıtan enerjisi sayesinde özgüveni yüksek ve güçlü kadınlar ortaya çıkıyor. Seride yer alan modeller kalın tabanların ve astarsız yumuşacık derilerin kullanıldığı modellerden oluşmaktadır. Siyah beyaz ve gri tonlarındaki renkler serinin modern bir çizgide olmasını sağlamaktadır.

inci-2015-ayakkabi-modelleri (4) resimleri
İnci spor ayakkabı modelleri

Gökkuşağının göz alıcı renklerinden esinlenen tasarımcılar, neşeli ve güç veren enerjisiyle Aura serisine hayat vermeyi bilmişler. Çeşitli renklerin cesurca bir arada kullanıldığı modeller serinin ne kadar iddialı olduğun anlatmak açısından yeterli olur sanırım. Spor ayakkabı ve sandaletlerin de yer aldığı Aura serisinde, daha çok sandaletlerde kullanılan beyaz tabanlar öne çıkan özelliklerden.

inci-2015-ayakkabi-modelleri (2) resimleri
İnci Deri Klasik Ayakkabı Serisi

İnci klasiklerinde ise bu sezon deriyle birlikte detaylara vurgu yapılmaktadır.  Vazgeçilmez modeller, bu yaz yılan baskı, kroko, kesik yılan gibi farklı derilerle yeniden hayat bulmaktadır. Her yükseklikte sivri dekolte modellerinin çoğunlukta olduğu seride, delikli ve asimetrik kesimler kadının tüm ihtişamı ve zarafetini ortaya çıkarmaya yetmektedir. İnci Klasik ayakkabı modelleri, ayakkabıların burnundaki metal aksesuarlar, zarif fiyonklar ve bağcık uçlarındaki küçük metaller ile şık ve göz alıcı detaylarla dikkat çekmektedir.

inci-2015-ayakkabi-modelleri (1)
İnci Klasik Ayakkabı Modelleri

İlk yorum yapan siz olun

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir