İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Gelin Ayakkabısı Modelleri 2015

Gelin adayları için en özel ürünlerden biri olan gelin ayakkabısı giyilecek olan gelinlikle uyumlu olduğunda oldukça şık bir görüntü oluşturuyor. Geçtiğimiz seneye baktığımızda parlak taşlarla ve tüllerle işlenmiş olan gelin ayakkabılarının yanı sıra bu sene gipürlü ayakkabı modellerini görüyoruz. Gipürlerin üzerine minik taşlar işlenmiş olan ayakkabı modelleri daha kibar ve sade görünmeyi sağlıyor.

Gelin Ayakkabısı Modellerinde Neler Var?

Üzeri tül ve dantellerle işlenmiş olan 2015 gelin ayakkabısı modelleri oldukça şık ve havalı görünmeyi sağlıyor. Kabarık tüllerle yapılmış gül buketlerinin ayakkabının arka kısmına tutturulmasıyla daha da farklı bir tasarım oluşturan gelin ayakkabıları üzeri baskılı modelleriyle de dikkat çekiyor.

Fiyonklu gelin ayakkabıları daha sade görünmek isteyen gelin adayları için oluşturulurken sadece taş işlemeleri ile daha da gösterişli duran gelin ayakkabıları da üretiliyor. Uzun boylu bayanlar için yumurta topuklu ve ya babet ayakkabı modelleri uygunken kısa boylu bayanlarda platform topuklu modeller tercih edebilirler. Sportif görünmek isteyen gelinler ise bağcıklı ve ya converse model gelin ayakkabılarından tercihte bulunabilirler.

 

İlk yorum yapan siz olun

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir