İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Fabrika Abiye Çanta 2015 Modelleri

Kadınlar için giyinmek, kıyafetiyle, ayakkabısıyla, çantasıyla, takısıyla, saçıyla ve makyajıyla tam bir sanattır. Bunların tamamını bir arada gerçekleştirebilen kadınlar güzel olmanın sırrını da yakalamış olurlar. Abiye giyimi ise güzel olmak için kadınların sık tercih ettiği yollardan biridir. Ancak abiye giyimini tamamlamak her zaman için sorunlu bir süreçtir.

fabrika-abiye-canta-2015-modelleri (2)
Fabrika abiye çanta Siyah renk

 

Abiye kıyafetleri tamamlamak için kullanılan en önemli aksesuarlar ise abiye çanta modelleri olarak görülmektedir. Fabrika gibi önemli bir moda uzmanı markanın bu konuda önemli modeller üreteceğini tahmin edeceksinizdir. Biz de bu konuyu araştırıp sizlerle paylaşmak istedik.

fabrika-abiye-canta-2015-modelleri (4)

Fabrika abiye çanta modellerinde dikkat çeken ilk önemli olgu bazı çanta modellerinin zincirleriyle birlikte de kullanılabilmedir. Zincir bulunan birkaç modelde daha gösterişli bir görünümün tasarlanmış olduğunu görüyoruz.

fabrika-abiye-canta-2015-modelleri (3)

Zincirsiz tercih edilen Fabrika çanta modelleri daha çok tam deri uygulamasıyla elde edilmiştir. Kullanılan derinin kendinden desenli olması modellerin abiyeye uygun ağırlığa kavuşmasını sağlamaktadır.

fabrika-abiye-canta-2015-modelleri (7)

Kullanılan renklerin çeşitli olması, taşlı modellerin koleksiyon içinde yer alması ve farklı malzemelerden elde edilen çanta modellerinin bulunması markanın abiye giyimine verdiği önemi ve bu konudaki duruşunu göstermekte, kadınların işini de kolaylaştırmaktadır.

fabrika-abiye-canta-2015-modelleri (6)fabrika-abiye-canta-2015-modelleri (5)

İlk yorum yapan siz olun

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir