İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Erkek cüzdanında yeni moda

Günlük hayatımızda yanımızda taşımamız gereken birçok kimliğimizi, paramızı vs. birçok araç gerecimizi düzenli bir şekilde muhafaza eden cüzdanlar özellikle erkekler tarafından oldukça önemsenmektedir. Erkeklerde aynı zamanda aksesuar olarak taşınan cüzdanlar özellikle yılan deri modelleri ve kredi kartlık cüzdanlar olarak tercih edilmektedir.

Yılan deri modelleri

Erkeklerde oldukça önemli olan ve kaliteli olmasına özen gösterilen cüzdanlar özellikle yılan derilerinden tercih edilmektedir. Yılan derisinin hem kendisinin enerjik ve hareketli olması hem de rugan görünümlü olmasıyla oldukça şık duran bu erkek cüzdanı aynı zamanda kalitesiyle de ön plandadır. Uzun süre kullanma imkanı sunan bu cüzdanlarda yıpranma ve eskime ihtimali de oldukça düşüktür. Kahverengi, taba, siyah ve gri tonlarında tercih edilen bu cüzdanlar yılanın pullu deri görüntüsüyle de sadelikten uzakta ve abartılı bir görünüm vermektedir.

Kredi kartlık cüzdanlar

Birçok iş adamı tarafından tercih edilen kredi kartlık erkek cüzdanı kredi kartlarınızın hepsini kolayca taşımanızı sağlamaktadır. Normal günlük cüzdanlarınıza sığmayan ve diğer kartvizitlerinizle birlikte oldukça kabarık ve rahatsız olmasına neden olan kredi kartlarınız artık kredi kartlıklarınızda rahatça taşınabilmektedir. Genellikle kahverengi ve siyah tonlarında tercih edilen bu cüzdan modeli, renkli kişiler tarafından yeşil, mavi olarak da kullanılmaktadır. Metal ayrıntılarıyla da cüzdanınıza daha şık ve kaliteli bir görünüm veren bu cüzdanlar kredi kartlarınızın düzeni bir şekilde olmasını sağlamaktadır.

Erkek cüzdanında yeni moda resimleri

İlk yorum yapan siz olun

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir