İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

En Şirin Çocuk elbiseleri

Günümüzde kıyafet sektörünün gelişimi ile birlikte moda rüzgârları eserken, yine 2016 yılında da pek çok farklı moda tasarımcısının kreasyonlarına ulaşabilmek mümkün olacak. Elbette ki yetişkinler kadar çocuk elbiseleri de önemli bir yere sahiptir. Farklı kreasyonlar ve tasarım detayları bu elbiselere uygulanarak, bazı elbise modelleri şu şekilde sizlere sunulmaktadır.

Kısa elbiseler

Elbette ki çocuklarınızı evden dışarı çıkardığınızda oldukça güzel ve şirin olmasını isteyebilirsiniz. Bu durumda kısa elbiseler arasında olan pile detaylı modeller tercihlerinizden olabilir. Kırmızının en güzel tonlarından yardım alabileceğiniz gibi, bir melek gibi olabilmesini istiyorsanız, beyaz renk çeşitliliklerine göz atabilirsiniz. Tabi ki beyaz üzerine kullanılmış dantel detaylar da istekleri karşılarken, fiyonk, kemer ve taş detaylarda unutulmuyor.

Uzun elbise modelleri

Yine çocuk elbiseleri dediğimiz de, kış aylarında genel olarak kalın elbiseler tercih edilmektedir. Uzunluk açısından ise, uzun boy detayları kolaylıklar sağlarken, şıklığı da ön plana çıkarmaktadır.

Pul payetli

Puantiyeli ya da pul payetli tasarım detayı da gözlerinize çarpabilir. En yeni kreasyonalar ile açıklanan bu ürünler, trend kapsamında bulunurken, süslemeleri kesimleri de oldukça şık görünümleri otaya çıkarıyor.

Püsküllü elbiseler

Tabi ki bayanlarımız kadar, kız çocuklarımızda detaylara önem veriyor öyle değil mi? Eğer ki kendi tarzını oluşturmak istiyorsanız, püskül detaylarına da göz atması önerilebilir. Çünkü pek çok yetişkin bayan, püskül detaylı elbiselere gayet sıcak bakıyor.

En Şirin Çocuk elbiseleri Resimleri

İlk yorum yapan siz olun

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir