İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

En Sevimli Bebek elbiseleri

                Her ne kadar yetişkinler için kıyafet seçimi daha fazla modele göz atılarak yapılsa da, elbette ki bebekler için de son yıllarda oldukça fazla çeşitlilik sunulmaktadır. Eski yıllarda bu kadar farklı tasarımlar bulabilmek mümkün olmasa da, 2000’li yıllardan sonra oldukça şık ve farklı tasarımlara ulaşabilmek mümkün olmuştur.

2016 kreasyonları

Bir bebek elbisesinde dikkat edilecek detaylar etek kesimlerinde fırfır ve pile şekillendirmeleridir. Tabi ki sizlerde kız çocuklarınız için elbise seçerken, etek boyuna ve fırfır detaylarına göz atabilirsiniz. Yine 2016 kreasyonları arasında bulunan bebek elbiseleri, çift ya da tek askılı olarak farklı modellere sahip olmaktadır.

Çift askılı elbiseler

Yukarıda bahsettiğimiz 2016 kreasyonlarında, moda tasarımcıları, elbise modellerine çift askı uygulaması yapabilmektedir. Çift askılar kalın olabileceği gibi, ince ve narin bir yapıya da sahip olabilir. Dantel detaylar kızlar için daha çok kullanılırken, boyundan askılı modellere bile ulaşabilmek bazen mümkün oluyor.

Fiyonklu modeller

Bebeklerinizi gayet güzel, şık, modern, eğlenceli ya da farklı bir şekilde göstermek isteyebilirsiniz. Biraz daha renk kazandırabilmek için, bebek elbiseleri fiyonklu modellerden tercih edilebilir. Ön kısmında kurdele, fiyonk ya da farklı aksesuarlar kullanılan en trend ürünler, beyaz, kırmızı, yeşil, mavi gibi oldukça fazla renk seçeneğine de sahiptir. Dantel detaylar ile kabartılan elbiseler, son yıllarda kıyafet sektöründe yaşanan gelişimler ile oldukça güncel, uyumlu ve kalite kapsamında sizlere sunuluyor.

En Sevimli Bebek elbiseleri Resimleri

İlk yorum yapan siz olun

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir