İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Dünya Kadınlar Gününüz Kutlu Olsun!

Kadının bu kadar ezildiği, haklarının gasp edildiği, hak ettiği değerinin verilmediği, bir reklam aracı ve bir meta haline getirildiği, vitrin olarak çok rahatlıkla kullanılabildiği bu dünyaya inat dünya kadınlar gününüz kutlu olsun!

kadinlar gununuz kutlu olsun resimleri
8 Mart Dünya Kadınlar Günü

Her kadın çiçektir ya hani; çiçekler ilgi ister, bakım ister… Bakıyorum da dünyada tanınmış kadınların bir çoğu seksiliği ile güzelliği ile en çok ilgi çeken ve meşhur olan kadınlar. Örneğin Kim Kardashian’ın o muhteşem(!) kalçaları olmasaydı onu kim neden tanırdı ki? Ya da Janeffer Lopez’in erkeklerin deyimiyle yürekleri hoplatan dansları olmasaydı acaba sesi bu kadar meşhur olmasını sağlayabilir miydi tek başına?

kadinin kullanimi resimleri
Kadınlar Günü

Ne açıdan bakılırsa bakılsın dünyada kadınlar bir reklam aracı bir meta ya da bir vitrin olarak görülmeyi bırakılmadıktan sonra, kadınlar da birleşerek meşhur olmak uğruna fiziklerini kullandırmadıktan sonra kadınlara verilen değerin olması gereken seviyeye ulaşacağını düşünmüyorum. Her kadın çiçektir! Çiçekler ilgi alaka ister; değer verildiğini görmek ister. Kadınlara olması gereken değer verilirse doğru bakış açısı geliştirilebilir. Kadınlar günü sadece bir güne sığmayacak kadar özeldir aslında..!

kadinlar-gunu-resimleri
Dünya Kadınlar Günü

İlk yorum yapan siz olun

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir