İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Denim Modası

Kot parçaların rahatlığını ve şıklığını yaşamak isteyenler için oluşturulan denim on denim bu yaz rahat ve şık bir seçenek sunduğu için gardıroplarda yerini alacak. Birbirinden güzel ve uyumlu olan kot kıyafetlerin kombinine verilen isim olan denim ile herkes mavinin tonlarına kuşanacak. Neredeyse her parçada göreceğimiz bu akım sıcak yaz aylarında deniz serinliğini yaşatacağa benziyor.

Denim Modası Esiyor

Sıkça rastlayacağımız denim modası pantolonlardan gömleklere, saatlerden ayakkabılara varıncaya kadar her alanda yayılmaya başladı. Denim kıyafetler ile şıklığını tamamlamak isteyenlerin en sevdiği ürünler denim şortlar, denim gömlekler ve denim pantolonlar oluyor. Kullanımı rahat olan denim giysiler her alana uyumlu kombinler oluşturabildiği için pek çok kişi tarafından tercih ediliyor.

Denim Kombinleri Nasıl Yapılır?

Denim parçalar yine aynı mavi tondaki denim kıyafetlerle kombinlenebilir. Stiletto ayakkabılarla kombinlenecek olan denim modelleri klasik görünmeyi sağladığı gibi spor ayakkabılarda denim rahatlığını destekleyecektir. Neon takılar, uzun kolyeler ve denim şapkalarla uyumlu bir kombin oluşturacaktır. Mavi tonlarda olan denim parçalar beyaz ve siyah kıyafetlerle de oldukça şık duracaktır.

İlk yorum yapan siz olun

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir