İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Defacto bayan gömlek modelleri

2016 yılının başlarında olmamıza rağmen, moda tasarımcılarının birbirinden farklı tasarımları neredeyse her biri reyonlarda kendini gösteriyor. Buse Terim koleksiyonları ile pek çok ürün tasarımı bulunurken, defacto bayan gömlek modelleri en çok tercih edilen kıyafetlerden birisi.

Kare desenli gömlekler

Bildiğiniz gibi yıllardır gömleklerde moda rüzgârlarını estiren bir model kareli. Kare desenlere sahip olan bu gömlekler, dar ve klasik kesimleri ile bayanların ihtiyaçlarını karşılıyor. Slim fit kesim detayları gömleklerin bayanlara daha çok yakışmasını sağlarken, kullanılan düğmeler de şıklığı tamamlayanlar arasında. Şekil detayları, yaka ve kol detayları en iyi şekilde dizayn edilirken, trend ürünler arasından seçimler yapabilmek kolaylaşıyor.

Sade gömlek modelleri,

Eğer ki kareli gömlekler tarzınızı yansıtmıyorsa yine en yeni trendlerden olan düz ve sade gömlekler tercihlerinizden olabilir. Tek renk seçeneğine sahip olan bu ürünlerde, renk çeşitliliği oldukça fazladır. Bunlardan birisi de cep detaylarına sahip olan, spor tarzı ile rahatlığı sunan, şıklık açısından bayanlara yardımcı olan bir üründür. % 100 viskoz kumaşlardan üretilmekte olan defacto bayan gömlek modelleri, farklı beden seçenekleri ile seçimleri kolay hale getiriyor.

Yine bahsettiğimiz bu modellerde, göğüs dekoltelerinde kullanılan ip detayları, şıklığı tamamlayanlardan sadece birkaç tanesi. Tabi ki simetrik kesim detayları daha çok ön plana çıksa da yine bu gömlek tasarımlarında asimetrik kesim detayları ile mükemmel tasarımlar ortaya koyuluyor.

2016 Defacto bayan gömlek modelleri

İlk yorum yapan siz olun

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir