İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Çok Moda Hareketler Bunlar

Boyunluk kullanımı, şalların çok moda olduğu 2015 sokak modası içinde biraz soluk kalsa da son zamanlarda oldukça trend. Çoğu kıyafetle kombin edilebilir bir özelliğe sahip bulunmaktadır. Kışın dondurucu soğuğundan korunabilmek hiç bu kadar şık olmamıştı.

Çok Moda Hareketler Bunlar (3) resimleri
Boyunluk Modelleri

Bu sene örgü kazaklar çok moda. Kışın soğuk günlerinde içinizi ısıtacak bu kazak modelleri genellikle bej, kahverengi ve beyaz renklerde tercih ediliyor.

Çok Moda Hareketler Bunlar (5) resimleri
2015 Örgü Kazak Modelleri

Kazaklarla birlikte kürkler de bu kışın şık soğuk koruyucularından. Bilindiği üzere kadınlar daha çekici görünebilmek için kürkleri sıklıkla tercih etmektedir. Ancak burada dikkat etmemiz gereken hayvanların korunması adına gerçek kürk yerine imitasyon kürkleri tercih etmek olacaktır.

Çok Moda Hareketler Bunlar (4) resimleri
2015 Kürk Modelleri

Pançolar bu kış tüm ihtişamıyla geri geldi. Özellikle battaniye desenleri şallarda olduğu gibi yeni tip panço modellerinde de sık tercih edilenler arasında.

Çok Moda Hareketler Bunlar (1) resimleri
2015 Panço Modelleri

Koyunyünü ceketlerin gerçeğini veya sahtesini tercih etmek mümkündür. Kış için çok iyi bir seçenek olan koyunyünü ceketler 2015 moda trendleri arasında girmeyi başardı.

Çok Moda Hareketler Bunlar (2) resimleri
2015 Deri Modası

Derinin her sezon ağırlığını bir veya birkaç üründe gösterdiğini hepimiz iyi biliriz. Bu sezon deri modası pantolon ve çanta modellerinde kendini göstermektedir. Burada önemli olan giyeceğiniz kıyafete uygun modellerin tercih edilebilmesidir.

İlk yorum yapan siz olun

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir