İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Casual Modası

Adını son zamanlarda sıkça duyduğumuz casual tarzı aslında iş hayatına özgü bir kavram. İş hayatında ciddi ve klasik giyinmek istemeyen kişilerin oluşturduğu bu akım giderek büyüyor ve her yaşta genç, canlı ve rahat görünmeyi sağlıyor. Casual giyim klasik görünmek ama rahat olmak gibi anlamlara geliyor. Erkek modası içerisinde şekillenen casual modası kadınların dünyasını da kasıp kavuruyor.

Casual Modasında Neler Var?

İş hayatında ve klasik görüntüsünde rahatlık ve şıklık arayanlar için oluşturulan casual giyim tarzı hem sade hem de rahat görünmeyi sağlayacak model seçenekleri ile bayanlara farklı bir dünya sunuyor. Sadece iş görüşmelerinde ve ya ofiste değil şık ve klasik bir tarz ile nişan ve düğün gibi yerlerde de bu tarz ile bulunabilirsiniz.

Üzeri aşırı süslü olmayan ve klasik duran bir ceket ile altına dar paça bir pantolon ve ya tayt giyilebilir. Sade duran bir atlet ile de kombin tamamlanabilir. Ayakkabı olarak stilettolar muhteşem duracaktır. Siyah bir güneş gözlüğü de sizin için tamamlayıcı aksesuarlardan olacak.

 

İlk yorum yapan siz olun

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir