İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Bu Yazın Gözdesi Crop Top Modası

1950’li yıllardan bu yana görmeye alıştığımız hatta adına göbeği açık tişörtler dediğimiz crop toplar 2015 yılında da adından sıkça söz ettiriyor. Kesik üst olarak da bilinen crop top Marilyn Monroe stilinin bir parçası olarak karşımıza çıkıyor. Crop tops her ne kadar bilindik bir parça olsa da her vücut tipinde güzel durmayabiliyor.

Crop Top Nasıl Kombinlenebilir?

Kesik üstler yüksek belli kotlarla, şortlarla, eteklerle kombinlenebiliyor. 2015 crop top modelleri ise genellikle denim şortlarla kullanılıyor. Kalem eteklerle de mükemmel bir uyum yakalayan crop toplarınızı kullanacağınız ortama göre düzenleyebilir ve yeni kombinler oluşturabilirsiniz. Klasik bir ortamda kullanacağınız crop top modeli için platform ve stiletto seçerken sportif görünmek isteyenler sneakers, vans, spor türü ayakkabılar seçebilir.

Kimler Crop Tops Giyebilir?

Crop top kullanacak olan bayanların düz karın kaslarına sahip olması gerekiyor. Basen ve karın bölgesi orantılı olan bayanlar için crop top ideal bir seçim oluyor. Kilolu ve karın bölgesi fit görünmeyen bayanlar ise crop tops için biraz düşünmeli.

İlk yorum yapan siz olun

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir