İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Beyaz Kombinler Şıklık Saçıyor

Beyaz renk her zaman saflığın ve temizliğin simgesi olmuş pek çok kişi tarafından sevilerek kullanılmaya devam etmiştir. 2015 yılı ise beyaz kombinler yılı olarak modada yerini almıştır. Peki, beyaz kombinler bu yıl bizlere neler sunuyor?

 Beyaz Kombinlerle Farklı Olun

Elbiselerde, takılarda, ayakkabılarda, tişörtlerde ve her yerde görmeye başladığımız beyaz kıyafet kombinleri saf şıklıktan yana olan bayanların daha çekici görünmesini sağlıyor. Bikinilerden, eşarplara kadar her alanda kullanılan beyaz renk diğer renklerle uyumlu olmasından dolayı canlı renklerle kullanıldığında dengeleyici bir kombin oluşturuyor.

Denim modasından monokrom modasına kadar her yeri kaplayan beyaz modası genellikle elbise, pantolon ve tişört gibi kıyafetlerde tercih ediliyor. Beyaz kombinler pudra renklerin olduğu aksesuarlarla ya da zıt ve koyu tonlardaki eşyalarla daha şık bir kombin oluşturuyor.

Beyaz renkli kıyafetler kombinlenirken dengeyi sağlamakta oldukça önemli. Spor bir görüntü için salaş beyaz kombinleri seçerken daha klasik olmak için çizgileri daha sert olan kıyafetler seçmek gerekiyor. Beyaz rengin uyumunu yakalamak isteyen bayanlar için salaş kıyafetlerde bir numaralı trend.

İlk yorum yapan siz olun

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir