İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Beyaz Abiye Modelleri 2019

Beyaz, her zaman için saflığın ve masumiyetin rengi olarak kabul edilmiştir. Şu ana kadar kış aylarında beyaz giymek pek hoş karşılanmasa da uygun modellerin tercih edilmesi ile bütün gözlerin sizin üzerinize çekilmesini sağlayabilirsiniz.

Kış Mevsimi İçin Beyaz Elbise Modelleri

Sizi anlatan uygun elbisenin tercih edilmesi gerekmektedir. Bu noktada sezonun, gideceğiniz yerin ve diğer misafirlerin de giydiğiniz elbise ile doğrudan bütünlük sağlaması gerekebilir. Öncelikle beyaz elbise her yerde giyilmez!

Kumaş tiplerini iyi göz önüne alarak beyaz elbiseyi her zaman her yerde giyemeyeceğinizin bilincinde olun! Aksi takdirde komik duruma düşmeniz içten bile olmayacaktır. Bunun dışında tercih ettiğiniz kıyafetin mevsime uygun kumaştan olup olmadığına iyi dikkat etmek gerekmektedir. Kalın kumaşta, uçuşan transparan seçeneklerden daha fazla tercih edilebilir. Bunun dışında kadife beyaz kumaşların da kışın ağırlığını çok iyi kaldırdığını söyleyebiliriz.

Aksesuarlarınız Önemli

Beyaz bütün elbiseler arasında kırmızıdan sonra en dikkat çeken renk olacaktır. Bu kadar dikkat çeken bir renk ile birlikte çok yoğun aksesuar tercih etmek pek doğru bir seçenek olmayacaktır. O sebepten tercih ettiğiniz aksesuarlara özellikle dikkat etmeniz gerekebilir. Farklı konu başlıkları da bu noktada büyük bir önem arz eder. Saç kesimi, aksesuar, ayakkabı tercihi, kumaş tercihi bunlardan sadece birkaç tanesini oluşturur.

Sizlere fikir vermesi amacıyla aşağıda birkaç farklı kıyafet önerisine yer vermeye çalıştık. Bizi takip etmeye devam edebilirsiniz.

İlk yorum yapan siz olun

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir