İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Bayan saten gömlek modelleri

Bayanların alışverişlerinde asla es geçemeyeceği, özel gün ve gecelerin vazgeçilmesi elbette ki saten gömleklerdir. Yumuşak kumaşı, şık görünüşü ve rahat kullanımıyla saten gömlekle hem estetiği hem de rahatlığı sağlar. Şimdi bayan saten gömlek modellerine bir daha yakından bakalım.

En Şık Modeller

Saten gömleklerde son dönemde mat renkler yeniden gün yüzüne çıkıyor. Mor kırmızı lacivert gibi ağır renkler genellikle gece davetlerinde kalem eteklerin üzerine kombinlenerek estetik görsel yakalanıyor. Bunun dışında daha açık ve canlı renkli saten gömlekler günlük hayatta dahi giyilebilir. Örneğin beyaz ve ya gri bir saten gömlekle siyah bir dar pantolon kombinlenerek günlük hayatta ve ya iş yerinde rahatlıkla kullanabileceğiniz bir uyum elde edebilirsiniz.

Dikkat Çeken Detaylar

Modeller arasında dikkat çeken detaylar bulmak mümkün. Saten gömleklerde kollarda ve ya yaka kısmında fırfırlar, parlak kol düğmeleri, cep detayları görmek mümkün. Farklı olmayı sevenler için ise pötikare ve ya puantiyeli modeller de mevcut.  Çapraz dikişi ve ya diyagonal, düğme dizilimini de sıradışı modellerde bulmak mümkün.  Hâkim yaka modeller yarasa kol gömlekler de renk ve kombinlenen diğer kıyafetlerle uyum sağlamasına dikkat edildiği sürece oldukça göze çarpan ilgi çeken detaylar oluyor.

Bayanların estetik ve şıklık açısından titizliği elbette ki alışverişlerine yansıyor. Yaz aylarının yaklaşmasıyla bayan saten gömlek modellerindeki çeşitlilik de artıyor. Sezon başı indirimlerini ve en şık saten gömlek modellerini görmeden alışveriş yapmayın.

2016 Bayan saten gömlek modelleri resimleri

İlk yorum yapan siz olun

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir