İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Basma etek modelleri

Kadınlar hem günlük yaşantılarında hem de nişan, düğün gibi organizasyonlarında sık olarak etek modellerini tercih etmektedirler. Bu noktada kadınların tercih ettiği eski zamanlardan günümüze kadar gelmiş etek modellerinden önemli biri de basma etek modelleridir. Eskiden genellikle orta yaşlı kadınların giydiği basma etekler günümüzde modern desenleriyle gençler tarafından da çok sık giyilmektedir.

Uzun basma etekler:

Rahatlığı nedeniyle çok fazla tercih edilen uzun basma etekler orta yaşlı kadınlar tarafından çok fazla kullanılan modeller arasında yer almaktadır. Kapalı kadınların da çok kullandığı renkli basma eteklerde genellikle çiçek desenleri kullanılmaktadır. Özellikle yaz sezonunda serinletici bir etkiye sahip basma etekler ile kadınlar rahat hareket edebilmektedirler. Hem rahatsız olmayacağınız bir boyda olan hem de modeliyle günlük hayatınızda rahatlıkla giyebileceğiniz her zevke ve bütçeye hitap edebilen bu modellerden oldukça memnun kalacaksınız.

Kısa basma etekler:

Günümüzde özellikle gençler tarafından çok tercih edilen kısa basma etekler zarif ve kibar görünümüyle akıllarda hoş bir görünüm bırakmaktadır. Farklı renk ve model seçenekleri bulunan eteklerde yüksek bel modeller de çok tercih edilmektedir. Beli lastikli olan modellerin yanı sıra kemerli modeller de gençler tarafından ilgi gören diğer modeller arasında yer almaktadır. Birbirinden şık 2016 etek modelleri arasında beğenebileceğiniz ve günlük hayatta da rahatlıkla giyebileceğiniz basma etekler ile siz de bu yazın trend eteklerine sahip olabilirsiniz.

2016 Basma etek modelleri

İlk yorum yapan siz olun

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir