İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Ayakkabı Rengi Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Modanın bazı kollarının erkek yada kadın olmak üzere iki farklı dala ayrılmadığı nadir anlardan biri de ayakkabı seçimidir. Herkes kendine yakışan seçerken öncelikle dikkat çekmeyi ve daha fazla kişi tarafından beğenilmeyi ister.

Ayakkabılarda renk seçimi bir anlamda beğenilme ile doğrudan alakalıdır. Bazı ayakkabılar rengi ve modeli ile doğrudan tüm dikkatleri üzerinde toplamayı başarsalar da bazı ayakkabılar için aynı durumun geçerli olmadığını söylemek mümkündür.

Ayakkabıları bir star parça olarak mı yoksa gizli güzellik olarak mı kullanacağınız Size kalmıştır. mevsime ve gidilen yere göre tercih ettiğiniz renkler ayakkabınızla uyumlu olan kıyafetlerle tamamlanabilir. Aynı şekilde ayakkabınızla çok alakası olmayan ve doğrudan dikkatleri üzerine çeken bir kıyafet tercihi de yapabilirsiniz. Bu durum tamamen sizin istediğiniz gibi şekillenmesi muhtemel bir konudur.

Peki ama renk seçerken neye dikkat edilir.

  • Hangi kıyafetle kombinleyeceğinize
  • Mevsime
  • Moda renklere
  • Markasına ve modeline

Ne olursa olsun bazı durumlarda bazı ayakkabı modelleri gerçekten cesurca giyilebilirken bazı ayakkabı modellerinin de tercihinin son derece zor olduğunu söylemek mümkündür.

Özellikle siyah, gri, koyu yeşil gibi renkler spor ve gezinti havalarında

Açık mavi, pembe başta olmak üzere yaz renkleri off günlerinde

Koyu renkler ise iş için giyilebilir.

Bu renk seçenekleri tabi ki durumdan duruma farklılık gösteren bir konu başlığı olarak dikkatleri üzerinde toplamaktadır. Koyu renklerden bahsederken illa o şekilde giyiliyor olması da çok fazla gerek bulunmaz.

İlk yorum yapan siz olun

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir