İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Ankara gelinlik firmaları

 

Gelin adaylarının seçim yapmakta en çok zorlandıkları gelinlikleri için çok fazla zaman harcadıklarını herkes bilir. En güzel gelinliği bulmak isteyen gelin adayları için birçok gelinlik firması geniş yelpazelerde hizmet vermektedirler. Ankara’da bulunan Ankara gelinlik firmaları Ankara’da yaşayan gelin adayları dışında ülkemizin birçok yerinden gelen gelin adayları için de hizmet vermektedirler. Gelinlik üretim ve tasarım merkezlerinden olan Ankara’da birçok farklı gelinlik modeli bulmak mümkündür. Birçok gelin adayına hitap eden gelinlik tasarımlarıyla her yıl birçok gelin adayının ziyaretine ev sahipliği yapmakta ve bu yüzden modayı sıkı takip etmektedir.

Ankara sheda moda evi:

Ankara’da bulunan Ankara sheda moda evi 2001 yılından bu yana gelinlik sektöründe hizmet vermektedir. Tasarım gelinlikleriyle göz dolduran bu moda evi marka haline gelmeyi başarmıştır. Gelin adayları tarafından sıkça tercih edilen bu moda evinde birçok farklı gelinlik modeli bulmak mümkündür. Kişiye özel tasarımlarında yapılabildiği bu moda evinde birçok bütçeye göre gelinlik bulunabilir.

Ankara asya gelinlik:

Ankara’da kurulan ve hizmet vermeye devam eden Ankara asya gelinlik gelin adayları tarafından sıkça tercih edilen firmalardan bir tanesidir. Kurulduğu günden bu yana kaliteden ödün vermeyen gelinlik modelleriyle birçok gelinin severek giydiği gelinlikler üretmeyi başarmıştır. Kaliteli kumaşlardan kişiye özel tasarımlarıyla gelin adaylarının favorileri arasında yer almayı başarmıştır. Gelinlik sektörünün öncü firmalarından olmayı başaran bu firma ülkemizdeki gelin adayları tarafından oldukça ilgi görmektedir.

2016 Ankara gelinlik firmaları

İlk yorum yapan siz olun

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir