İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Adidas Bikini 2016

Adidas bikini modelleri spor çizgileriyle genç kadınların kullandığı bikini modelleri üretmeye devam ediyor. 2016 yazında yine çizgili ve spor renkler ile donatılmış olan bikiniler gözde bikinilerden olacak.

1- Renkli Adidas Bikini Modelleri

Çizgi detaylı bikini modelleri sadece üst kısımda kullanılan ve neon renklerden oluşan bikinilerdir. Alt kısımda yine neon bir renk tek başına kullanılmıştır. Dikkatlerin üst kısma yoğunlaştığı çizgili bikinilerde pembe, beyaz ve siyah gibi renkler kullanılır.

images

2- Sportif Adidas Bikini Modelleri

Adidas 2016 bikini tasarımlarında sportif detaylarıyla yazı daha dinamik geçirmenizi sağlayan bikini modelleri bulunmaktadır. Turkuaz rengin üzerine uyarlanan siyah çizgiler bu bikini modeline spor bir hava katar. Marka ambleminin yer aldığı spor bikinilerde genellikle açık renkler kullanılır.

11fe349bf17d36cbd7e30bfb680d351d

3- Çift Renkli Adidas Bikini Modelleri 

Çift renkli Adidas bikini modellerinde genellikle zıt renkler kullanılır. Siyah ve beyazın kullanıldığı bikinilerin alt kısmı diğer bikini modellerinde göre daha geniş yüzeyden meydana gelir. Bu nedenle çift renkli bikini modelleri de sportif özellikler taşır.

i-adidas-bikini-nr-788

4- Neon Renkli Adidas Bikini Modelleri 

Neon renkler plajlarda her zaman en dikkat çekici kadınlardan birisi olmanızı sağlar. Neon renkli bikiniler daha çok fıstık yeşili renkleriyle ön plana çıkarlar. Yeşile zıt ve uygun renkler bikiniyi enerjik bir görünüme sokar. Sahillerde parlamak istiyorsanız neon renkli Adidas bikini modellerini tercih edebilirsiniz.

adidas-performance-blue-triangle-bikini-830427FRSL5- Çizgili Adidas Bikini Modelleri 

Çizgili bikini modellerinde yine spor çizgiler yer almaktadır. Denizin mavi ve turkuaz rengine uygun olarak tasarlanan bikinilerde; mavi ve lacivert gibi renklerin yanı sıra; beyaz gibi açık renklerde kullanılır. Kalın boyun askılarından oluşan çizgili bikinilerde, alt kısım yandan bağlamalı ve oldukça seksi bir görünümdedir. Bu bikiniler dolgusuz üst modeliyle daha sade görünmenizi sağlar. Dikkat çekmeden plaj şıklığı yakalamak istiyorsanız çizgili Adidas bikini modellerinden yararlanabilirsiniz.
adidas-performance-blue-striped-triangle-bikini-557315FRSP

İlk yorum yapan siz olun

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir