İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Adana gelinlik firmaları

 

Gelinlik seçimi gelin adaylarının düğünlerinden önce en çok titizlendikleri seçimdir. Gelin adayları düğünlerin çok zarif ve şık görünmek isterler. Bunun için de kendilerine en çok yakışan gelinliği bulmak için birçok moda evini gezerler ve birçok gelinlik modeli denerler. Adana’da da gelinlik modeli ve çeşidi açısından birçok gelin adayına hitap edecek gelinlik çeşitleri tasarlayan firmalar bulunmaktadır. Adana gelinlik firmaları birçok gelin adayının isteklerini karşılayacak çeşitte tasarımlara ev sahipliği yapmaktadır.

Adana arya moda evi:

Adana’da bulunan Adana arya moda evi birçok gelinlik modeline ev sahipliği yapmaktadır. Gelin adayları tarafından sıkça tercih edilen moda evlerinden bir tanesidir. Fiyatları 1000 liradan başlayan gelinlikler, isteğe göre dikilebilmekte ve bu aranda fiyatları artmaktadır. Birçok gelin adayına hitap eden modeller tasarlayan bu moda evi balık modellerden prenses modellere, tesettürlü gelin adayları için özel dikimlere kadar geniş bir yelpazede hizmet vermektedir.

Adana atalier mila gelinlik:

Birçok gelin adayının sıkça gelinlik bakmaya gittiği yerlerden bir tanesi de Adana atalier mila gelinlik Adana’da bulunan gelinlik markalarından bir tanesidir. 1000 liradan başlayan gelinlik fiyatlarıyla farklı bütçelere hitap etmektedir. Zaman zaman yaptıkları kampanyalarla hediye indirim çekleri, gelinlik aksesuarları veya bindallı gibi hediyelerle gelin adaylarına yardımcı olmaya çalışmaktadır. Birçok farklı tarzda gelinlik tasarlayabilen bu firma farklı gelin adaylarının farklı tarzlarına uygun ve onları memnun edecek tasarımlar yapmayı hedeflemektedir.

İlk yorum yapan siz olun

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir