İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

A’dan Z’ye 2015 Oscar Töreni

Bu yıl Oscar Ödül Töreni sonrasında her yıl olduğu gibi gösterişli bir parti düzenlendi. Kırmızı halıda şıklığı kadar iddialı kıyafetleri ile öne çıkan isimlerden en dikkat çekeni ise Irina Shayk oldu. Transparan elbisesiyle göz kamaştıran ünlü model transparan elbisesindeki siyah stilettoları ve doğal makyajıyla partideki herkesi büyüledi. Irina Shyak’ın yanı sıra transparan elbise giyen bir başka ünlü de Rita Ora oldu. Rita ise makyajında vazgeçemediği kırmızı ruju ile dikkatleri çekti.

2015 oscar'ın en dikkat cekeni resimleri
Transparan Elbisesi Tutkusu

Bu yıl 87.’si düzenlenen Oscar töreni 2015 gala gecesi için farklı tarzları benimseyen ünlüler, saç şekilleriyle de farklılık yaratmayı bildi. Bu saç modelleri arasında tabi ki Lady Gaga ilginç tarzıyla yine ilgiyi üzerine toplamayı bildi.

oscar 2015 sac modelleri resimleri
2015 Oscar Töreni Saç Modelleri

Ünlü akınına uğrayan gecede ilginç detaylar gözlerden kaçmazken Irına’nın elbisesinden sonra en dikkat çeken ise kadın davetlilerin taktığı takılar oldu.

2015-oscar-taki-mucevher-aksesuar resimleri
2015 Oscar Takı Modelleri

Oscar töreninde giydikleri ile gözlerin bayram etmesini sağlayan birçok ünlü vardı. Her biri birbirinden güzel bu kadınların giydikleri yıl boyunca konuşulacak ve kadınlara yol gösterecek modeller olacaktır.

oscar 2015 en guzel giyinen resimleri
2015 Oscar’ının en güzel giyinenleri

Bazı ünlüler de giydikleri kıyafetlerle görenleri hayretler içinde bıraktı. Neredeyse olduğundan en az 5 kilo daha fazla gösteren kilosuyla Solange Knowles, gecenin kötü giyinenleri arasında yer alıyor.

oscar 2015 en kotu giyinen resimleri
2015 Oscar’ının en kotu giyinenleri

İlk yorum yapan siz olun

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir