İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

2017 Kazak Modelleri

Havalar soğuduğunda aklınıza gelen ilk şey tabikide alış veriş olur. peki neler alınır? yeni sezonlar neler derken 2017 de ne giyeceğiz ve çocuklarınıza neler giydireceğiz ? soruları kafanızı kurcalamaya başlar. Herkesten önce 2017 nin trendlerini öğrenmeye hazır mısınız?  Hepsi aynı modeller bu sene kazak modelleri neler? Sorularınıza bu paylaşımımız ile cevap bulacağız. 2017 de en sevilen kazak modellerini sizler için derledik.

2017 Erkek çocuk kazak modelleri.

çocuk kazak

Yeni model boynu saran modeller 2017 de trend olan modellerden. Büyükten küçüğe çok yakışan ve çok sevilen boyunluklu kazak modelleri küçük yakışıklılarada çok yakışıyor. Annelerin en çok tercih ettiği modellerden.

 

erkek çocuk kazak

Bisiklet yaka kazak modelleri babalı oğullu giyilen modellerden. Çok şirin olan büyümüşte küçülmüşlere çok yakışan bir model.

 

2017 Kız Çocuk Kazak Modelleri

kız çocuk kazak

Renkli renkli küçük prensesleri görmeye hazır olun. 2017 ile beraber kız çocuklarına en çok giydirilen renkli kazaklar olacak. Hem onu sıcacık tutacak hemde görenlerin içini ısıtacak renkli kazak modelleri.

 

kız kazak modelleri

Prenseslere etekli kazaklar 2017 ile beraber  çok yakışacak. Uzun kazaklar 2017 kazak modellerinden en çok tercih edilenlerden olacak gibi duruyor.

 

2017 Kadın Kazak Modelleri

2017-Bayan-Kazak-Modelleri-2

Bu sene Yep yeni bir sene olacak! Biraz daha transparan kazaklar biraz daha ferah kazakların tercih edildiğini göreceğiz.

 

bayan kazak modelleri,

2017 de tercih edilen kazak modellerinden biride boyunluklu kazak modelleri olacak. 2016 ile beraber çok tercih edilmeye başlayan bu kazak modellerinin 2017 de tercih edilmeye devam edeceğini göreceğiz.

 

bayan-kazak-modeli

2017 de eski alışkanlıkları bırakamayanlarda olacak. 2017 kadın kazak modellerinde zarif giyinen hoş kadınlarında bu tarz kazakları tercih ettiğini göreceğiz.

 

2017 Erkek Kazak Modelleri

erkek kazak

Bir zamanların efsanesi boğazlı kazaklar bu sene geri gelir gibi olacak. Sizlerinde özlediğiniz o kazaklar 2017 nin soğuk havalarında tercih edilen kazak modellerinden olacak gibi duruyor. Boğazlı erkek kazak modelleri soğuk havalarda çalışan erkeklerin imdadına yetişecek.

Erkek-Kazak-Modelleri

Gömleklerinden vazgeçmeyen erkekler için v yaka kazaklar bu sene de çok tercih edilecek. Heleki bir plaza çalışanı iseniz v yaka erkek kazak modelleri tercih edilen modellerden olmaya devam edecek gibi. Kış aylarında toplantılarda erkeklerin vaz geçilmezi olan V yaka modeller 2017 de tercih edilmeye devam edecek.

İlk yorum yapan siz olun

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir