İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

2017 Bayan Sırt Çantası Modelleri

Çanta modellerinin en salaş ve rahat çeşitlerinden biri de; sırt çantası modelleridir. Sırt çantaları 2017 sezonunda hem kış hem de yaz mevsimi için kullanılacak çanta çeşitleri arasında bulunuyor.

1- Püsküllü Sırt Çantası Modelleri 

Püsküllü sırt çantası modellerinde çantada yer alan püskül ve örgü detaylar çantaları daha havalı gösterir. Casual giyim tarzı için ideal olan püsküllü çantalar beyaz gömleklerle ve kloş kısa eteklerle birlikte kullanılabilir.

tasimak-isteyeceginiz-sirt-cantasi-modelleri-esranin-portresi

2- Deri Sırt Çantası Modelleri 

Yıkanmış deriden meydana gelen sırt çantaları spor kıyafetler içinde hoş bir aksesuar olarak kullanılabilir. Gerçek deriden oluşan bu çantalarda daha çok kahverengi ve siyah gibi renkler kullanılır. Derisi yumuşak olan bu çantalar ağzı büzgülü modelleri ile eşyalarınızı daha iyi korur.

bayan-sırt-çantası-modelleri-2016

3- Taşlı Sırt Çantası Modelleri 

Taşlı sırt çantaları üzerinde büyük taşlar ve düğmeler yer alan modellerden meydana gelir. Büyük düğmeler ve gösterişli taşlar çantaları estetik hale getirir. Taşlı çanta modellerinde çanta renkleri açık renk ve düğmeler gold detaylıdır.

25-bayan-sirt-cantasi-modelleri-5757476e5d171

4- Renkli Sırt Çantası Modelleri 

Renkli sırt çantaları sarı, mavi, kırmızı modelleriyle günlük kıyafetlerinizi tamamlayan çantalar içinde bulunur. Bu çantaları bahar aylarında da kıyafetlerinizle birlikte kombinleyebilirsiniz. Bu çantalarla beraber puantiyeli kıyafetler ve pastel renkler hoş bir şekilde uyum sağlar.

en-güzel-günlük-sırt-çantası-modelleri

5- Spor Sırt Çantası Modelleri 

Spor sırt çantası modelleri bezden ve ketenden meydana gelen çantalardır. Kullanımı oldukça kolay olan bu çantalar yaz mevsimlerinde sıklıkla tercih edilir. Krem rengi çantalar üzerinde çeşitli amblemler yer alır ve oldukça sportif bir görüntüye sahiptir.

s62

6- Kot Sırt Çanta Modelleri 

Kot spor çanta modelleri jean pantolonlarınızla uyum sağlayan çanta çeşitlerinden biridir. Üzerinde zımbalar barındıran bu çantalar sportif bir enerjiye sahiptir. Kot spor çanta modellerinin içinde lacivert ve mavi renklerinin her tonu başarı ile kullanılmıştır. Genellikle küçük ebatlara sahip olan kot çantalar jean parçalarınızla birlikte oldukça uyumludur.

images

İlk yorum yapan siz olun

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir