İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

2016 tesettürlü elbise modelleri

 

Muhafazakâr bayanlarımızın tercih ettiği bir giyim olan tesettür giyim, pek çok moda tasarımcısı sayesinde güzellik kazanmıştır. Yine her yıl olduğu gibi bu yılda en yeni kreasyonlar ile tüketicisine sunulan 2016 tesettürlü elbise modelleri, kesim detayları ve desenleri ile ilgileri üzerine topluyor.

Saten üzeri danteller

                2016 yılında, saten üzeri dantel detaylara sahip olan tesettür elbiseler revaçta gibi görünüyor. Elbette ki bunların yanı sıra, asimetrik kesim detaylarına sahip olan trençkotlar da bunlar arasında olabilir. Büyük düğme detayları ile şıklık kazanmanızda yardımcı olurken, kumaş ve renk seçenekleri de oldukça fazladır.

Desenli elbiseler

Özen günler, düğün ve nişan görenleri için, 2016 tesettür kıyafetleri arasında desenli modeller de yer alıyor. Siyah üzeri işlenmiş gümüş dantel desenler, her zaman ön planda öyle değil mi? Bir de gümüş detaylar ile bir kemer bulunuyorsa, gayet şık bir tasarıma imza atılmış demektir diyebiliriz. Böylelikle 2016 modasının rüzgârlarını estirirken, mekânda da gayet ilgi odağı olabilirsiniz.

Bebe yaka modeller

Yaka seçenekleri de oldukça fazla olurken, 2016 tesettürlü kıyafet modelleri arasında, bebe yaka tercih edilebilir. Kesim detayları ile gayet şık bir model olan bebe yaka, ana model üzerinde dantel işlemeler ile şıklık kazandırılmıştır. Bol etek kesim detayı ile rahat bir kullanım sunarken, etek uçlarında kullanılan taş süslemelerde şıklık kazandıranlardan bazılarıdır. Yine eski yılların modasını yansıtmak istiyorsanız, yüksek bel tasarımlarına da göz atabilirsiniz.

 

İlk yorum yapan siz olun

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir