İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

2016 Plaj Çantası Modelleri

Plaj çantaları içine bir çok malzeme koyacağınız ve sahillere uygun olarak tasarlanmış çanta modellerinden oluşur. Güneş kremi, gözlük ve cüzdan gibi çeşitli eşyalarınızı koyabileceğiniz çantalar daha çok renkli tasarımlardan meydana gelir.

1- Plaj Temalı Plaj Çantası Modelleri 

Plaj temalı çantalar yeni sezonun en çok tercih edilen çantalarından biri olacak. Mavi renkli kumaşın üzerinde sahilleri resmeden figürler yer alan çantalarda ana tema şıklık ve rahatlık olarak vurgulanmış.

plaj-canta-modeli-3542

2- Çiçek Desenli Plaj Çantası Modelleri 

Çiçek desenli plaj çantaları spor ve sevimli şekilleriyle sahillere oldukça uygun. Üzerinde tek bir çiçek yer alan sahil çantalarının sap kısmı ahşaptan ve oldukça şık görünüyor. Renkli bikinilerinizle beraber oldukça uyumlu bir çanta modeli.

Çiçek-Desenli-2015-2016-Plaj-Çantası

3- Şeffaf Plaj Çantası Modelleri 

Plaj çantalarının içinde yer alan eşyalarınızın dışarıdaki kişilere görünmesi hoşunuza gidiyorsa hemen bu çantalardan edinmelisiniz. Yeni sezonda plajlarda genç kızların kullanmaktan zevk aldığı çantalardan biri olacak. Pembe ve sarı gibi renkleri ile adeta canlılığı simgeliyor.

2015-2016-yaz-plaj-cantasi-modelleri-9

4- Çizgili Plaj Çantası Modelleri 

Çizgili plaj çantaları zıt renklerle donatılmış yüzeylere sahip. Mavi ve yeşilin zıt ton uyumu çizgili çantalarda oldukça şık ve estetik görünüyor. Çizgili plaj çantalarında kullanılan askılarda da örgü gibi hareketli detaylar yer alıyor. Renkleri ile size yine sahilleri anımsatacak olan çizgili çantaların yanında küçük torbalarda yer alıyor. Bu küçük torbaya ıslak kıyafetlerinizi veya farklı bir eşyanızı koyarak eşyalarınızı istediğiniz gibi saklayabilirsiniz.

Adidas-Plaj-Çantası-7

5- Hasır Plaj Çantası Modelleri

Hasır çantalar plajların şık görünmek isteyen kadınları tarafından severek kullanılacak. Hasır ve deriden oluşan plaj çantaları adeta sokak modasında bile kullanılabilecek detaylardan meydana geliyor. Hasır çantalarda dikdörtgen detaylar gözlerden kaçmıyor. Sizde plajda leopar desenli bikiniler giyiyorsanız hasır çantalarla daha şık görüneceksiniz.

2016-hasir-plaj-cantasi-modeli

İlk yorum yapan siz olun

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir